Показать сообщение отдельно
Старый 17.01.2021, 00:15   #3897
soladko
 
soladko
 
Адрес: Киев/Ырпень
Сообщений: 10,961
Машина: Слав.карб1.2гбочерепах поднятана1мм модерн-ван ред. от ?
Длина: 60960мкм
Диаметр: 28мм
По умолчанию

В мене саме такий. Куплений за 1000-1100 можливо 1065грн, вже забув, по акції свіжого виробництва в Автобазі 13 місяців тому, в грудні 2019 тобто. В мінус 18 крутив сьогодні, але нижче 10.5 напруга була(нижче вольтметр не показує) та і я не підзаряжав давно, плюс авто майже тиждень не їздило, а це мінус майже 5ампергодин на стоянці, в мене 25-30мА бере при простої. До того виключно поїздки по 2-3км були, тобто типова така собі ситуація яка аккумам не подобається. На звук крутив досить бодро як для такого морозу, плюс я трішки в кнопках запутався і довго пускав двигун. 3-4 спроба - крутив швидше ніж перша та друга. Всередині на вигляд копія Вести як у нас з вами, вага теж така сама, я зважував обидва коли купив. Із мінусів - тонка бокова стінка. Літо-весну він в мене просто простояв, доїзжував Весту, поки стояв то саморозряду зовсім не помітив. Завод наш, що робить Весту. В магазині коли купував при мені купували якийсь іменитий бренд на 65ач, так от нагрузочна вилка на моєму редхорсі 50ач показувала на піввольта більшу напругу чим той на 65. Можливо то був Fiamm... десь писав про це в якійсь гілці на форумі, не пам'ятаю. Завтра при мінус 17 теж буду їхати вранці, але зараз на капоті пару бушлатів лежить, тому підкапотка вщент таки не вихолоне і тест не зовсім чесний буде. Якщо дуже хочете стану звичайним мультиметром глянути як крутить, при якій напрузі. А то таких морозів більше і не буде мабуть. Сьогодні дві години поїздка була, нічим не підзаряжав і поки не планую.
__________________
Все сказанное мною нужно воспринимать как ИМХО, а не руководство к действию для достижения гарантированного результата. Делайте только то, что пропустили через свою призму технического сознания.
soladko вне форума   Ответить с цитированием