Показать сообщение отдельно
Старый 02.11.2023, 19:31   #1457
Aprox
 
Aprox ?
 
Адрес: Dnipro
Возраст: 43
Сообщений: 18,401
Машина: класний тошнот
Длина: 192830мкм
Диаметр: 40мм
По умолчанию

Пороблено, чишо...

Їхав з роботи, щось засмерділо наче ацетоном акимось... Дивлюся, біля дороги якась будівля ремонтується, я ще здивувався, чим вони там таким смердючим фарбують... Проїджаю ще пару кварталів - смердить! Оце, думаю, хапанув смраду - ніяк не вивітрується... Коли позаду лексус починає мені симафорити. Зупиняюся - з мене річка бенза фігачить! Оце прикол! У самому центрі міста! Паркуюся, глушу машину, лізу дивитися... Злетіла трубка подічі бензу... А вона у такому місці, що її навить видно погано, а долізти до неї - то взагалі задачка... А ще у темряві під світлом телефону не можу збагнути, що взагалі з нею, чи обламалася, чи відкрутилася?

Дзвоню чуваку, який мені ТО робив...

- Ти подачу бенза знімав, коли ото клапана регулював?
- А, пам'ятаю!
- *** нафіга ти її взагалі чипав? усі до тебе якось без цього ото усе робили...***
- І шо?
- А чого ти питаєш?
- Да то шо я тут сінагогу бензом вже підтоплюю!
- А... Та ну... Якби ж то ми - то воно б давно б текло... Там жи тиск...
- Да, пофіг, кажу, ти мені хоч розкажи, що з нею пофинно бути? Чи вона прикручується там, чи просто вструмляється?
- А, защьолкується...
- Ну добре, зараз буду щось думати... Пока...

Вструмив її наскільки зміг підлізти... Чи щьолкнуло, чи ні - біса його поймеш... Назад посмикав - наче тримається... Паперовими рушниками повимакував калюжі бензу на моторі... Увімкнув запалення - подивився, начебто не тече... Запустив двигун - начебто не тече... Приїхав до дому - сухо... Але ж тепер сикотно, що раптом буде продовження... Чи стяжками її підтягнути, чи хз, шо це було...


P.S. А бенз ОККО, таки, смердить ацетоном, а аж ніяк не бензином...

__________________
Мiй БЖ
Aprox вне форума   Ответить с цитированием