Просмотр полной версии : Нарушение пользователю masster: Буквы в картинках
Тильберт
12.11.2018, 10:12
Сообщение: Веселые картинки - девятый сезон (http://tavria.org.ua/forum/showthread.php?p=3682714)
Пользователь: masster (http://tavria.org.ua/forum/member.php?u=4325)
Нарушение: Буквы в картинках
Баллов: 2
Примечание администрации:
Сообщение для пользователя:
Оригинал сообщения: Хлопці, не підгорайте так дружно. Все що я написав, чиста правда, і штекер той самий. Коструктивно. Просто він все ще застосовується, тепер в іншій техніці. Назву, можливо він і тоді таку саму мав, тільки не в нас, а на заході.
https://scontent.fiev7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/44088277_1176933732445401_1658182960546840576_n.jp g?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fiev7-1.fna&oh=e9e39dd0b3179199d32c584699623015&oe=5C81B164
Схуябы вдруг?
Давать вам, почтенный, будет плешивая псина за углом гастронома.
Прошу, расстаньтесь с иллюзией, словно бы вы повелеваете людьми, и указами диктуете им, что говорить, писать, и чего давать...
У нас на форумі вже можна лайки писати? Образи? А хто його в модератори порекомендував?? Вистачить мужності зізнатися? Чи ви скажете що голосуванням обрали:D?
Андрей Олегович
13.11.2018, 08:48
Ну, я.
И что дальше?
Я знал, что Тильберт полюбляет крепкие словечки.
Но это такая мелочь, в компании взрослых мужиков;-).
С функцией санитара леса, справляется же. И притом весьма и весьма неплохо.
Так что, мой голос был однозначно за его кандидатуру.
Я просто мечтал о том, чтоб Тильберту дали банхаммер! ;-)
На форуме стало гораздо чище и ламповее!
Да, да, при возросшем уровне мата стало намного просторнее, шотам казать! Осталось в бесхозных темах с матом трехэтажным банить рекламщиков, но там- видать, оппоненты безмолвные, не то, шо масстер.
Андрей Олегович
14.11.2018, 00:50
Кук - ватник. Инфа 146%.
Кук - ватник. Инфа 146%.
Якісь кацапські відсотки у вас.
Якісь кацапські відсотки у вас.
Это система исчисления специально для ватников! ;-)
Тильберт
14.11.2018, 17:07
У нас на форумі вже можна лайки писати? Образи?
А где это я вас оскорбил?
Что же до мата - на этот вопрос я уже отвечал. Лично я за матерную лексику плюх не раздаю. Но не могу гарантировать такого же поведения со стороны других модераторов.
Может вообще в политоте официально мат разрешить?
Как ты посмел подрывать моральные устои Форума??? Такое- quod licet iovi non licet bovi слышал? То-то!
Андрей Олегович
18.11.2018, 10:45
Кук, это Вы про себя? Или хотите, чтобы Вам плюхи за буковки в картинках выдавали?
GAS потом мне перескажешь ответ, хорошо?
Тильберт
18.11.2018, 16:54
Может вообще в политоте официально мат разрешить?
Я уже заявлял, что за мат в политоте плюх не выписываю.
Подкупите/уговорите Арсена и Академика - и кройте хуями кого попало...
GAS потом мне перескажешь ответ, хорошо?
Так а кто ответить-то должен?
доречі, мат не властивий українцям. Матом лаються виключно кацапы.
доречі, мат не властивий українцям. Матом лаються виключно кацапы.
Поверю на слово, что вся эта мудалеж, встречаемая мной во Львове, "кацапы", как вы выражаетесь :)
Так скільки років під кацапом... До речі кажуть що і угорцям теж властива така агресивна лайка
Андрей Олегович
19.11.2018, 11:37
Поверю на слово, что вся эта мудалеж, встречаемая мной во Львове, "кацапы", как вы выражаетесь :)
Ненене.
Это потомки запорожских казаков, к которым бежали не только истинно рассовые украинцы, но и шпийоны-кацапы.
Ти, султан, чорт турецький і проклятого чорта брат і товариш, самого Люцифера секретар. Який ти в чорта лицар, коли голою сракою їжака не вб'єш. Чорт висирає, а твоє військо пожирає. Не будеш ти, сукин ти сину, синів христіянських під собою мати, твого війська ми не боїмось. Землею і водою будем битися з тобою, распроїб твою мать. Вавилонський ти кухар, Македонський колесник, Єрусалимський броварник, Александрійський козолуп, Великого і Малого Єгипта свинар, Вірменська свиня, Татарський сагайдак, Каменецький кат, всього світу блазень, самого гаспида внук і нашого хуя крюк. Свиняча ти морда, кобиляча срака, різницька собака, нехрещений лоб, мать твою в'їб. Отак тобі запорожці висказали, плюгавче. Не будеш ти і свиней христіянських пасти. Тепер кінчаємо, бо числа не знаємо і календаря не маємо, місяць на небі, рік у книзі, а день у нас, який і у вас, за це поцілуй в сраку нас!
Так скільки років під кацапом... До речі кажуть що і угорцям теж властива така агресивна лайка
Оставьте подробности из вашей личной жизни при себе.
Тильберт
19.11.2018, 15:14
доречі, мат не властивий українцям. Матом лаються виключно кацапы.
То всьо хуйня, яку придумав Корчинський зі свободівцями, як їм вкрай вже не було шо робить. Українці мають, у додачу до мату, чимало виразної та поетичної лагідної лайки, що головним чином має своєю тематикою сраку та гівно. Але ж то таке, незле, для своїх. Куму таке можна сказати, щоб не образився, щось на зразок, "а най бі тобі з голою сракою кропивою бігти". А якщо вже метою лайки є саме образа, приниження оппонента, то без мата українцю тут взагалі нема шо казати.
Щоправда, слід згадати, що використання мата для зв"язки слів у реченні та його використання без виразного емоціонального наповнення, насправді, для нас нехарактерно.
А тим, хто відстоює тезис про невластивість українцям мату, пропоную вигадати (згадати, припустити) суто українську вербальну реакцію щодо водія, який, підрізаючи три ряди, повертає с четвертого направо.
А где это я вас оскорбил?
Что же до мата - на этот вопрос я уже отвечал. Лично я за матерную лексику плюх не раздаю. Но не могу гарантировать такого же поведения со стороны других модераторов.За шкафом.
Правила, якщо вони є, то вони для всіх. Якщо не для всіх, то це вказують у виключенні. Решта-від лукавого (не кошерно).
За такою логікою, п'яний мусор за кермом-не злочин.
Тильберт
25.11.2018, 10:14
Цитату, пожалуйста.
Где. Я. Вас. Предположительно. Оскорбил.
Не приводите цитату или пробуете отмазаться очередной порцией "за шкафом", "попиздеть про северное сияние", "было, но не помню, где" - садитесь на неделю в Р/О. Ибо заебал уже вкрай.
За шкафом.
Правила, якщо вони є, то вони для всіх.
Правила они для компьютера.
И то, иногда сбои происходят.
Не трогайте хомо еректус, воны злi та недобрi.
vBulletin® v3.8.6, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot