ТавроФорум

ТавроФорум (https://forum.tavria.org.ua/index.php)
-   Одесса (https://forum.tavria.org.ua/forumdisplay.php?f=34)
-   -   Таврозустіч 15.06.07 (https://forum.tavria.org.ua/showthread.php?t=10572)

Alexx 12.06.2007 12:04

Таврозустіч 15.06.07
 
Нагадую. :D

Lexa 12.06.2007 12:52

Re: Таврозустіч 15.06.07
 
буду пешком :D .

ЗЫ: а шо це вас на українську мову пробило :-D ?

Alexx 12.06.2007 13:05

Re: Таврозустіч 15.06.07
 
оголошую український тиждень у ветці Одеса :-D

Lexa 12.06.2007 14:38

Re: Таврозустіч 15.06.07
 
Цитата:

Сообщение от Alexx
оголошую український тиждень у ветці Одеса :-D

чому тільки тиждень :roll: ?
голосую за місячник :D !

ROMK@ 12.06.2007 14:58

Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
Цитата:

Сообщение от Lexa
Цитата:

Сообщение от Alexx
оголошую український тиждень у ветці Одеса :-D

чому тільки тиждень :roll: ?
голосую за місячник :D !

а где на клаве украинская буква i только с двумя точками и аппостроф :-D :-D :-D

Lexa 12.06.2007 15:03

Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
Цитата:

Сообщение от ROMK@
Цитата:

Сообщение от Lexa
Цитата:

Сообщение от Alexx
оголошую український тиждень у ветці Одеса :-D

чому тільки тиждень :roll: ?
голосую за місячник :D !

а где на клаве украинская буква i только с двумя точками и аппостроф :-D :-D :-D

ти приколюєшся?

ROMK@ 12.06.2007 15:12

Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
ї ї О! звичайно ні :D

Lexa 12.06.2007 15:23

Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
Цитата:

Сообщение от ROMK@
ї ї О! звичайно ні :D

а апостроф де :lol: ?

ROMK@ 12.06.2007 16:04

Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
Цитата:

а апостроф де ?
шукаЮ[/quote][/code]

Lexa 12.06.2007 17:05

Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
До речі, пропоную на таврозустрічі обговорити одне важливе питання: "Тавроліто 2007": бути чи не бути.

Всім домашнє завдання - підготувати аргументовану відповідь по цьому питанню :lol: :-D :lol: .

Alexx 12.06.2007 17:29

Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
Цитата:

Сообщение от Lexa
До речі, пропоную на таврозустрічі обговорити одне важливе питання: "Тавроліто 2007": бути чи не бути.

Всім домашнє завдання - підготувати аргументовану відповідь по цьому питанню :lol: :-D :lol: .

Підтримую шановного Льоху! :lol:

Lexa 12.06.2007 17:36

Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
Цитата:

Сообщение от Alexx
Підтримую шановного Льоху! :lol:

Олексія :!: ,
бо льоха - це свиня :-D
PS: і ще, товаришу Алекскс - не підмазуйтесь, домашнє завдання Вам готувати також треба :lol:

Alexx 12.06.2007 17:51

Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
вибачте, не знав. А де це так назвають?

Lexa 12.06.2007 17:53

Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
Цитата:

Сообщение от Alexx
вибачте, не знав. А де це так назвають?

часом можна зустріти в творах українських письменників :-D .

aPchi 12.06.2007 21:36

Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
то як пан каже, то мабуть треба украйінською побалакати...

доречі дя куватиму пану Алексу що нагадав про сльот... ато забув би геть.. =))

Гыы... флудери! )

13.06.2007 15:05

Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
Не сльот,а здибанка!

Alexx 13.06.2007 15:18

Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
Цитата:

Сообщение от Кук
Не сльот,а здибанка!

Я вражен, які в нас українознавці у клюбі. :D Так що, оголошуемо тиждень? :lol:

Lexa 13.06.2007 15:26

Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
Цитата:

Сообщение от Alexx
Цитата:

Сообщение от Кук
Не сльот,а здибанка!

Я вражен, які в нас українознавці у клюбі. :D Так що, оголошуемо тиждень? :lol:

місячник :!:

13.06.2007 15:48

Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
...тридцать залпов-мало!Триста надо,на целую неделя,вот-такая неделя будет!!! М.Жва.
Цитую в оригiналi. А давайте семимiсячник,до Нового Року! I у нас не клюб(хати нема,спалили),а спiлка.

Alexx 13.06.2007 15:56

Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
Нема питань! Але, якщо, раптом, інша громадськість буде проти?

ROMK@ 13.06.2007 16:17

Таврозустіч 15.06.07
 
Блина прыйдеться вчитысь пыстаты украиньськои на клави, чи и так можно :-D

Lexa 13.06.2007 16:19

Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
Цитата:

Сообщение от Alexx
Нема питань! Але, якщо, раптом, інша громадськість буде проти?

тоді громадськість в газенваген :-D

ROMK@ 13.06.2007 16:20

Таврозустіч 15.06.07
 
Блина прыйдеться вчитысь пыстаты украиньськои на клави, чи и так можно :-D

ROMK@ 13.06.2007 16:21

Таврозустіч 15.06.07
 
Блина прыйдеться вчитысь пыстаты украиньськои на клави, чи и так можно :-D

Lexa 13.06.2007 16:22

Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
Цитата:

Сообщение от Alexx
Нема питань! Але, якщо, раптом, інша громадськість буде проти?

тоді громадськість в газенваген :-D

Lexa 13.06.2007 16:29

Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
Цитата:

Сообщение от Alexx
Нема питань! Але, якщо, раптом, інша громадськість буде проти?

тоді громадськість в газенваген :-D

Lexa 13.06.2007 16:29

Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
Цитата:

Сообщение от Alexx
Нема питань! Але, якщо, раптом, інша громадськість буде проти?

тоді громадськість в газенваген :-D

ArchAngel-N 13.06.2007 19:02

Re: Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
я теж буду!!

Lexa 14.06.2007 13:15

Re: Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
Цитата:

Сообщение от archangel-n
я теж буду!!

знову пішки?
коли вже права отримаєш?

Lexa 14.06.2007 17:22

Re: Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
про всяк випадок нагадую про домашнє завдання :!:

Sergey_K 14.06.2007 20:41

Re: Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
Збираюся до вас в гості, але без машини.
А підкажіть,
29 червня буде проводитися таврозустріч ?
================================
Собираюсь к вам в гости, но без машини.
Подскажите,
29 июня будет проводится тавровстреча ?

aPchi 14.06.2007 20:42

Re: Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
наверно когда я доки получу.... ) гы


чес слова - я бы лучше без прав но с док-ми ездил....

шанавний, чи ви не бачите, якою мовою потрібно у ветці спілкуватись?

rulik 14.06.2007 23:52

Re: Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
Цитата:

Сообщение от Sergey_K
Збираюся до вас в гості, але без машини.
А підкажіть,
29 червня буде проводитися таврозустріч ?
================================
Собираюсь к вам в гости, но без машини.
Подскажите,
29 июня будет проводится тавровстреча ?

так,зустріч відбудеться!!!! :D

aPchi 15.06.2007 07:29

Re: Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
Цитата:

Сообщение от aPchi
наверно когда я доки получу.... ) гы


чес слова - я бы лучше без прав но с док-ми ездил....

шанавний, чи ви не бачите, якою мовою потрібно у ветці спілкуватись?

Пан Алекс, та ви мабуть приколюетесь... :wink:

Lexa 15.06.2007 10:24

Re: Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
Цитата:

Сообщение от aPchi
Цитата:

Сообщение от aPchi
наверно когда я доки получу.... ) гы


чес слова - я бы лучше без прав но с док-ми ездил....

шанавний, чи ви не бачите, якою мовою потрібно у ветці спілкуватись?

Пан Алекс, та ви мабуть приколюетесь... :wink:

ні :wink:

Lexa 15.06.2007 18:38

Re: Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
мене таки не буде сьогодні :cry:
народ пропоную провести тавроліто 14-15.07.2007 чи 21-22.07.2007 обговорюйте. деталі потім сюди писати.

Alexx 15.06.2007 18:41

Re: Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
21-22ге тупак - після ДР буду не в змозі... :-D

Lexa 15.06.2007 18:46

Re: Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
Цитата:

Сообщение от Alexx
21-22ге тупак - після ДР буду не в змозі... :-D

намано-намано :lol:

Alexx 15.06.2007 18:48

Re: Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
Краще б ти на зустіч приїхав, ніж у неті сидіти... ;-)

Lexa 15.06.2007 18:51

Re: Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
Цитата:

Сообщение от Alexx
Краще б ти на зустіч приїхав, ніж у неті сидіти... ;-)

всьо, мене вже нема, на зустріч не можу - треба малу встигнути забрати, дружина підвела в цей раз :cry:

aPchi 16.06.2007 19:41

Re: Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
шото вы раненько т а к разежаетесь...

ArchAngel-N 18.06.2007 20:03

Re: Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
 
Цитата:

Сообщение от Lexa
Цитата:

Сообщение от archangel-n
я теж буду!!

знову пішки?
коли вже права отримаєш?

Колы на прова здам :-D

Yurko 25.06.2007 16:06

Re: Таврозустіч 15.06.07
 
Цитата:

Сообщение от Alexx
оголошую український тиждень у ветці Одеса :-D

У гілці, а не у "ветці"! :-D
Вітання зі Львова!

Alexx 25.06.2007 16:08

Re: Таврозустіч 15.06.07
 
Цитата:

Сообщение от Yurkoiz
Цитата:

Сообщение от Alexx
оголошую український тиждень у ветці Одеса :-D

У гілці, а не у "ветці"! :-D
Вітання зі Львова!

дякую! ;-) :oops: :lol:

Lexa 25.06.2007 16:32

Re: Таврозустіч 15.06.07
 
Цитата:

Сообщение от Alexx
Цитата:

Сообщение от Yurkoiz
Цитата:

Сообщение от Alexx
оголошую український тиждень у ветці Одеса :-D

У гілці, а не у "ветці"! :-D
Вітання зі Львова!

дякую! ;-) :oops: :lol:

по спині гилякою :lol: !

rsm 08.07.2007 12:47

Re: Таврозустіч 15.06.07
 
А следующая встреча 20.07.07 будет?

ROMK@ 08.07.2007 12:55

Re: Таврозустіч 15.06.07
 
Цитата:

Сообщение от rsm
А следующая встреча 20.07.07 будет?

КАнечно!


Текущее время: 22:08. Часовой пояс GMT +3.

Перевод: zCarot Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.