![]() |
Таврозустіч 15.06.07
Нагадую. :D
|
Re: Таврозустіч 15.06.07
буду пешком :D .
ЗЫ: а шо це вас на українську мову пробило :-D ? |
Re: Таврозустіч 15.06.07
оголошую український тиждень у ветці Одеса :-D
|
Re: Таврозустіч 15.06.07
Цитата:
голосую за місячник :D ! |
Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
Цитата:
|
Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
Цитата:
|
Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
ї ї О! звичайно ні :D
|
Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
Цитата:
|
Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
Цитата:
|
Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
До речі, пропоную на таврозустрічі обговорити одне важливе питання: "Тавроліто 2007": бути чи не бути.
Всім домашнє завдання - підготувати аргументовану відповідь по цьому питанню :lol: :-D :lol: . |
Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
Цитата:
|
Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
Цитата:
бо льоха - це свиня :-D PS: і ще, товаришу Алекскс - не підмазуйтесь, домашнє завдання Вам готувати також треба :lol: |
Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
вибачте, не знав. А де це так назвають?
|
Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
Цитата:
|
Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
то як пан каже, то мабуть треба украйінською побалакати...
доречі дя куватиму пану Алексу що нагадав про сльот... ато забув би геть.. =)) Гыы... флудери! ) |
Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
Не сльот,а здибанка!
|
Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
Цитата:
|
Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
Цитата:
|
Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
...тридцать залпов-мало!Триста надо,на целую неделя,вот-такая неделя будет!!! М.Жва.
Цитую в оригiналi. А давайте семимiсячник,до Нового Року! I у нас не клюб(хати нема,спалили),а спiлка. |
Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
Нема питань! Але, якщо, раптом, інша громадськість буде проти?
|
Таврозустіч 15.06.07
Блина прыйдеться вчитысь пыстаты украиньськои на клави, чи и так можно :-D
|
Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
Цитата:
|
Таврозустіч 15.06.07
Блина прыйдеться вчитысь пыстаты украиньськои на клави, чи и так можно :-D
|
Таврозустіч 15.06.07
Блина прыйдеться вчитысь пыстаты украиньськои на клави, чи и так можно :-D
|
Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
Цитата:
|
Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
Цитата:
|
Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
Цитата:
|
Re: Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
я теж буду!!
|
Re: Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
Цитата:
коли вже права отримаєш? |
Re: Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
про всяк випадок нагадую про домашнє завдання :!:
|
Re: Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
Збираюся до вас в гості, але без машини.
А підкажіть, 29 червня буде проводитися таврозустріч ? ================================ Собираюсь к вам в гости, но без машини. Подскажите, 29 июня будет проводится тавровстреча ? |
Re: Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
наверно когда я доки получу.... ) гы
чес слова - я бы лучше без прав но с док-ми ездил.... шанавний, чи ви не бачите, якою мовою потрібно у ветці спілкуватись? |
Re: Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
Цитата:
|
Re: Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
Цитата:
|
Re: Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
Цитата:
|
Re: Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
мене таки не буде сьогодні :cry:
народ пропоную провести тавроліто 14-15.07.2007 чи 21-22.07.2007 обговорюйте. деталі потім сюди писати. |
Re: Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
21-22ге тупак - після ДР буду не в змозі... :-D
|
Re: Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
Цитата:
|
Re: Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
Краще б ти на зустіч приїхав, ніж у неті сидіти... ;-)
|
Re: Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
Цитата:
|
Re: Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
шото вы раненько т а к разежаетесь...
|
Re: Re: Re: Re: Re: Таврозустіч 15.06.07
Цитата:
|
Re: Таврозустіч 15.06.07
Цитата:
Вітання зі Львова! |
Re: Таврозустіч 15.06.07
Цитата:
|
Re: Таврозустіч 15.06.07
Цитата:
|
Re: Таврозустіч 15.06.07
А следующая встреча 20.07.07 будет?
|
Re: Таврозустіч 15.06.07
Цитата:
|
| Текущее время: 22:08. Часовой пояс GMT +3. |
Перевод: zCarot Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.