ТавроФорум

ТавроФорум (https://forum.tavria.org.ua/index.php)
-   Куплю, продам - авто (https://forum.tavria.org.ua/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Продам:  (Львів) неспішно продаю Таврію 1998 року (https://forum.tavria.org.ua/showthread.php?t=98152)

urco 19.04.2019 22:32

(Львів) неспішно продаю Таврію 1998 року
 
Всім привіт, неспішно продаю Таврію 1998 року (Львів).
Буду тут потрохи викладати опис і відповідати на запитання, якщо такі будуть.

urco 19.04.2019 22:34

https://i.postimg.cc/SKvLMjfm/Tavrija-IMG-2885.jpg
(пес не продається)

urco 19.04.2019 22:35

https://i.postimg.cc/Pq9Zq9dx/IMG-20171012-231905.jpg

urco 19.04.2019 22:35

прошу 500$

urco 19.04.2019 22:36

Недавно поставив сигналізацію, яка також включає/виключає центральний замок.

urco 19.04.2019 22:37

Капот був білого кольору і я сам пофарбував балончиком (як вмів). Ще трохи лишилося фарби в балончику, можна підправити.

urco 19.04.2019 22:40

Спідометр не працює (відповідно кілометраж теж напевно, але не звертав уваги).

urco 19.04.2019 22:42

Їздить на 92. По трасі менше 6 літрів. По місту не міряв, якщо чесно.

Почав ставити газ, але тільки трубки поки що і також є новий балон (лежить в гаражі, продається окремо). Треба ще редуктор ну і офіційно перереєструвати при бажанні.

urco 19.04.2019 22:43

Масло не жере.

Zazik-sens 20.04.2019 07:35

Классное авто. Хорошо делали. Люкс. В двухтысячном такое и в этом цвете подарил жене, а в 2002 машина уехала к новому хозяину, где-то в ваши края. Мотор 1.1 - был лучший из всех, что попадали мне в руки. Удачи в продаже

Автонаездник 23.04.2019 12:13

Номер телефона в личку можно??

старлей 24.04.2019 11:22

фото детальные можно на вайбер
0675660082

urco 24.04.2019 11:41

Поки що цікавиться людина зі Львова, на днях під'їде подивитися. Якщо буде після того ще актуально, то викладу детальні фото.

urco 26.04.2019 23:29

З мінусів ще згадав:
- не працює обігрів заднього скла
- не працює ручник, вилетіла кнопка, вставити назад поки що мені не вийшло, можливо буде легше замінити цілий ручник (сучасні виробники "кооператив" роблять неякісно, краще знайти старий робочий оригінал)
- під ричагом коробки передач підставка втиснулася всередину, трохи незручно переключати передачі, але їхати можна.

Поки що відкладається огляд після свят, з вівторка продовжу... Спочатку з'ясуємо з тими хто знаходиться тут на місці. Поки що не уявляю собі реально, як через цілу країну тарабанити Таврію на продаж, вона того не вартує по-моєму. Хоча може хтось думає її в рази дорожче перепродати, ваша справа... Для мене вона перша машина і вже їжджу на іншій декілька років. Продаю щоб не стояла дурно.

Автонаездник 27.04.2019 23:03

Если она ездовая, я бы приехал. Тем более давно хотел в гости к другу заехать с ваших краев)).

urco 28.04.2019 13:36

Було що довго їхав в тягнучці під гору на першій-другій передачі. Побачив на термостаті вже майже червона зона. Мусив вирулити на тротуар і чекати поки вистигне. Так що машина на ходу, тільки треба слідкувати за такими моментами.

urco 28.04.2019 13:40

А так їздили з маленькими дітьми в Закарпаття 250 км, там два здоровенні перевали по дорозі. Потім каталися до замку в Мукачево. Також в Карпати в своїй області, польовими дорогами. Ніяких проблем. Особливо радувало, що дуже мало жере по трасі, в нас тоді був в сім'ї економ режим. Багажник зверху до 200 кг, весь потрібний хлам там можна везти.

urco 01.05.2019 00:02

https://i.postimg.cc/SKCmLY0S/IMG-2910.jpg
(антена з того часу вже відламалася)

Pussy Cat 01.05.2019 02:11

Какой мотор? 1,1 или 1,2?
Непонятно.
Я так понимаю, карб. Возможно ли померять компрессию в цилиндрах?
Шо по кузову? дырки большие в полике водителя?

urco 01.05.2019 14:11

Мотор 1,1.
Компресію міряли раніше, було 9 (максимум 12-13 одиниць в таких машинах), різниця між циліндрами одна одиниця.
По кузову: на лівому крилі спереду є дірки, дверки внизу ржавіють, в місці для встановлення домкрата мінімальні недоліки. Для машини такого віку по кузову дуже добра ситуація. Крім того це "корейська збірка", хто знає той в курсі.

Майстер сказав, що за таку ціну і за таку збірку подібних питань взагалі не повинно бути ))

Автонаездник 01.05.2019 14:41

Так, что с номером телефона))

urco 01.05.2019 20:43

Цитата:

Сообщение от Автонаездник (Сообщение 3717793)
Так, что с номером телефона))

Написав в приват.

item051 04.05.2019 08:51

доброе утро ! авто еще в продаже ?Если да прошу телефон

urco 04.05.2019 11:04

Цитата:

Сообщение от item051 (Сообщение 3718114)
доброе утро ! авто еще в продаже ?Если да прошу телефон

Купівля ще не відбулася, але вчора вже дзвонив чоловік зі Львова і планує підійти, може вже підійшов дивитися (в майстра пізніше запитаю). Якщо буде ще актуально, напишу через декілька днів тут.

urco 16.05.2019 14:22

Важко включається задня передача.

urco 22.05.2019 11:20

Додав ще актуальні фото:

https://i.postimg.cc/grJtyVNg/photo-...2-11-14-10.jpg

https://i.postimg.cc/nsJwqNPm/photo-...2-11-14-13.jpg

https://i.postimg.cc/hz4y5TgP/photo-...2-11-14-16.jpg

https://i.postimg.cc/pm86hPqx/photo-...2-11-14-19.jpg

https://i.postimg.cc/R3LpdGkD/photo-...2-11-14-22.jpg

https://i.postimg.cc/2VgtS1d2/photo-...2-11-14-24.jpg

https://i.postimg.cc/K4qVCq1X/photo-...2-11-14-27.jpg

https://i.postimg.cc/SjN3TFN7/photo-...2-11-14-30.jpg

https://i.postimg.cc/G8zNLzzy/photo-...2-11-14-32.jpg

https://i.postimg.cc/3yXV63v9/photo-...2-11-14-35.jpg

urco 22.05.2019 17:28

Всюди крім капота - рідна фарба.

urco 22.05.2019 17:29

В лівій дверці відсутня заглушка-обманка на місці замка (фізичних замків на ключ там і не було, бо встановлено центральний замок).

urco 13.06.2019 16:18

Замовив кулісу, майстер замінить коли буде час, щоб легко переключалися передачі.

sweetest 01.07.2019 01:20

Цитата:

Сообщение от urco (Сообщение 3715510)
також є новий балон (лежить в гаражі, продається окремо)

объем и цена?

urco 03.07.2019 15:35

Цитата:

Сообщение от sweetest (Сообщение 3728414)
объем и цена?

Подивлюся об'єм пізніше, напишу.

urco 12.07.2019 16:40

Цитата:

Сообщение от sweetest (Сообщение 3728414)
объем и цена?

40 літрів - прошу 2 тис. грн.
Новий, тільки в пилюці.
Фоткав в поганому освітленні, при потребі зроблю якісніше пізніше.

https://i.postimg.cc/RFK8ZXZS/balon1.jpg

https://i.postimg.cc/Ss6ThRgj/balon2.jpg


Текущее время: 15:18. Часовой пояс GMT +3.

Перевод: zCarot Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.