ТавроФорум

ТавроФорум (https://forum.tavria.org.ua/index.php)
-   Общий форум (https://forum.tavria.org.ua/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Колгоспний ксєнон, колгоспний ксєнон... (https://forum.tavria.org.ua/showthread.php?t=104918)

Rambo 25.02.2021 11:22

Колгоспний ксєнон, колгоспний ксєнон...
 
То за вами ще ніразу не їхав джип з колгоспним ДХО. Це коли одночасно світяться і ближні і дальні фари. Я так розумію, дальні повинні зображать з себе ДХО. Але, в тому режимі вони повинні світитися або на 30%, або бути вимкненими, якщо ввімкнене ближнє. Тобто, або несправний блок управління, або колгосп. Воно по висоті ззаду якраз ідеально потрапляє в дзеркала і мені в очі. Коротше, їхати не зміг. Включив аварійку і пропусти чмиря.

_basil_ 25.02.2021 11:44

Цитата:

Сообщение от Rambo (Сообщение 3805318)
То за вами ще ніразу не їхав джип з колгоспним ДХО. Це коли одночасно світяться і ближні і дальні фари. Я так розумію, дальні повинні зображать з себе ДХО. Але, в тому режимі вони повинні світитися або на 30%, або бути вимкненими, якщо ввімкнене ближнє. Тобто, або несправний блок управління, або колгосп. Воно по висоті ззаду якраз ідеально потрапляє в дзеркала і мені в очі. Коротше, їхати не зміг. Включив аварійку і пропусти чмиря.

Нексія (N150) має таке дальнє, що без ближнього з ним їхати неможливо, наче в тунелі. Тому там не "перемикання на дальнє", а "увімкнення дальнього додатково до ближнього".
Якось так...

Aprox 25.02.2021 11:46

Просто сейчас некоторые ездят тупо на дальнем... Особенно весело, если дальний тоже на ЛЭДах или ксеноне! ))

Rambo 25.02.2021 12:13

Цитата:

Сообщение от _basil_ (Сообщение 3805322)
Нексія (N150) має таке дальнє, що без ближнього з ним їхати неможливо,

Нексія - так. Там конструкція фар така, що вони в принципі не дають світла. Надто вузькоокі. Але, Нексія - не джип. Там фари низько знаходяться.

Rambo 25.02.2021 12:16

Цитата:

Сообщение от Aprox (Сообщение 3805324)
Просто сейчас некоторые ездят тупо на дальнем... Особенно весело, если дальний тоже на ЛЭДах или ксеноне! ))

Ну, я ще розумію - одна моя подруга колись купила машину і перших пару місяців вночі їздила тільки з габаритами, бо перемикач був в режимі "дальній". А вона не знала, що воно перемикається. Але свідомо робити, що типу "я тут їду, а ви - гімно"...

Aprox 25.02.2021 12:22

Цитата:

Сообщение от Rambo (Сообщение 3805326)
А вона не знала, що воно перемикається. Але свідомо робити, що типу "я тут їду, а ви - гімно"...

Ну да... Именно так они и думают... И пока за это не начнут трахать - будут продолжать так думать!
Я с одним разговорился, так он мне прямо ответил, что если мне темно и я не увижу пешехода, то сидеть мне, так что мне пох, кого я там слеплю - главное, чтобы мне было хорошо видно!

кук 25.02.2021 13:33

А йому ліньки подумати, шо коли такий же, як він, засліпить таким же колгоспом, то він і корову не побачить на ПЧ, не те, шо пішохода.

Aprox 25.02.2021 13:44

Цитата:

Сообщение от кук (Сообщение 3805342)
А йому ліньки подумати, шо коли такий же, як він, засліпить таким же колгоспом, то він і корову не побачить на ПЧ, не те, шо пішохода.

Не всё так однозначно...
Когда у него смого лазер-шоу, то зрачки сужены и он сам хапает гораздо меньше от встречки...
Ну, и у подобных мыслителей в данной ситуации только одно решение - надо еще мощнее поставить свет или ездить с дальним!

Langolin 25.02.2021 14:03

Цитата:

Сообщение от Rambo (Сообщение 3805318)
То за вами ще ніразу не їхав джип з колгоспним ДХО. Це коли одночасно світяться і ближні і дальні фари. Я так розумію, дальні повинні зображать з себе ДХО. Але, в тому режимі вони повинні світитися або на 30%, або бути вимкненими, якщо ввімкнене ближнє. Тобто, або несправний блок управління, або колгосп. Воно по висоті ззаду якраз ідеально потрапляє в дзеркала і мені в очі. Коротше, їхати не зміг. Включив аварійку і пропусти чмиря.

У всіх авто (навіть у жигулях і тавріях) є можливість підняти тимчасово салонне дзеркало, без зміни регулювання. Авто позаду буде все одно видно, але сліпити не буде. Водійське дзеркало можна теж тимчасово "розрегулювати".

Aprox 25.02.2021 14:16

Цитата:

Сообщение от Langolin (Сообщение 3805348)
У всіх авто (навіть у жигулях і тавріях) є можливість підняти тимчасово салонне дзеркало, без зміни регулювання. Авто позаду буде все одно видно, але сліпити не буде. Водійське дзеркало можна теж тимчасово "розрегулювати".

Это сейчас первое, что я делаю при начале движения в тёмное время суток! Хотелось бы еще похожую опцию на лобовое стекло! ;-)
Я даже практически перестал пользоваться обогревом заднего стекла - комфортнее ехать, если оно закидано снегом наглухо! )))

AndrewK 12.03.2021 21:33

Пропустити і включити все, що є.

Aprox 15.03.2021 09:18

Цитата:

Сообщение от AndrewK (Сообщение 3806670)
Пропустити і включити все, що є.

Иногда так и делаю, если есть возможность ослепить только урода, не задев других участников движения.

AndrewK 16.03.2021 00:13

При наявності урода навколишні вже і так осліплені.

Aprox 16.03.2021 09:16

Цитата:

Сообщение от AndrewK (Сообщение 3806861)
При наявності урода навколишні вже і так осліплені.

Ну, я не хочу им добавлять... Тем более, что это запрещено...


Текущее время: 05:56. Часовой пояс GMT +3.

Перевод: zCarot Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.