ТавроФорум

ТавроФорум (https://forum.tavria.org.ua/index.php)
-   Предупреждения и баны (https://forum.tavria.org.ua/forumdisplay.php?f=57)
-   -   Нарушение пользователю masster: Отпуск по состоянию здоровья (https://forum.tavria.org.ua/showthread.php?t=97515)

Тильберт 20.01.2019 17:17

Нарушение пользователю masster: Отпуск по состоянию здоровья
 
Сообщение: Выборы!
Пользователь: masster
Нарушение: Отпуск по состоянию здоровья
Баллов: 11

Примечание администрации:
Сообщение для пользователя:
Оригинал сообщения:
Цитата:

Зеленский агент кремля. Юля-агент кремля. Саакашвілі агент кремля. Всі хто не за Порошенко-агенти кремля. Нікому не здеється це підозрілим? Причому всі ці люди були проукраїнськими, поки не стали кандидатами в президенти.
А що ж коїться тут, на форумі? Тут всі такі чесні та безкорисливі?? Особливо модератори.
Коли порошку загрожував Саакашвілі, то варто мені було щось написати за Саакашвілі, то одразу на мене накинулися модератори. Варто було мені щось написати за Юлю, то це теж не лишилось без "уваги". А коли я написав, що Зеленський -шут, то отримав тільки підтримку. Це не дивно, з огляду на те, що Зеленський -реальна загроза порошку.
Невже це все зовсім безкорисливо? Не думаю. А можливо просто не хочу думати, бо інакше лишається тільки дурість.
Комментарий модератора
Тильберт:
Выделено мной. Чтоб было понятно, зачем человеку уходить в отпуск по состоянию здоровья.


GidraM 21.01.2019 08:30

Тільберт, це його особиста думка і по великому рахунку він правий. Рейтинг Вови на початок року доволі високий, ну не просто ж так, заради справедливості на нього накинулися і приділяють стільки часу. А що буде далі час покаже.
Ну він же не сєпар і у нас не країна ім. Порошенка, подобається йому хтось, та хай хоч лоба собі в молитвах на нього розіб'є - пофіг.
Згадай з якою місією ти прийшов на форум.

Андрей Олегович 21.01.2019 10:08

Интересно, а с какой миссией коммуняки приходят на форум.

Тильберт 21.01.2019 10:16

Цитата:

Сообщение от GidraM (Сообщение 3699902)
Згадай з якою місією ти прийшов на форум.

Эээээ... И с какой же, мне прям интересно?

GidraM 21.01.2019 10:49

Ну на скільки я пам'ятаю - повідстрелювати відверту сєпарню, до якої наші модератори ставилися доволі лояльно.
А зараз тебе чогось понесло. Ну не подобається тобі масстер чи зазік, ну то таке. Але вони не сєпари, не рашисти. Так чого їх банити? "Лаври" АО спокою не дають?

Тильберт 21.01.2019 11:22

Причины бана указаны в заголовке. Можете жаловаться в спортлото.

GidraM 21.01.2019 11:28

Все. Питань немає.


Текущее время: 15:46. Часовой пояс GMT +3.

Перевод: zCarot Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.