ТАВРОФОРУМ

Вернуться   ТавроФорум > Поиск по форуму

Показано с 1 по 1 из 1.
На поиск затрачено 0.00 сек.
Поиск: Сообщения от: Sergey_Sch
Раздел: Компьютеры 13.06.2019, 11:24
Ответов: 182
Просмотров: 104,288
Автор Sergey_Sch
Коли б HP був на Intel, або Dell з...

Коли б HP був на Intel, або Dell з двума слотами під пам'ять..
З останнього особистого досвіду - під Він 10, 4Гб замало...
Показано с 1 по 1 из 1.

 
Быстрый переход

Текущее время: 02:17. Часовой пояс GMT +3.


Перевод: zCarot Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.