Нарешті замінив правий амортізатор, стук при їзді пропав=)) На черзі лівий, та заміна рульової рейки з "черв"яком".
Фото:
Також встановив звук:
http://www.avtozvuk.ua/info.php?id=11756 - магнітола. Купляв спеціально для Таврії та сільських доріг, головними критеріями були: наявність виходів ЮСБ/карт пам"яті.
Та встановив в подсідєльнікі компонентну акустику:
http://www.avtozvuk.ua/info.php?id=839
Звуком задоволений. Цілком достатньо для меломана. Є і низи і верхи. Але є задуми про усілітєль та саб у майбутньому.
Весна прийшла і Тавріда все частіше стає необхідною в житті=)))
З останніх доопрацювань зовнішнього вигляду було встановлення зеркал 2108, в народі просто "восьморочних", а ще точніше з суперлюксової комплектації. Велике дякую за зеркала Heviozo!!! Трошки було доопрцьовано їх кріплення, а то дюралька і пластмаса утворювали не надто надійне з'єднання=))
Ну і звичайно машинка була покупана і помита:
Фото:
Зима показала, що потрібно проводити ревізію антикорозійного покриття, та в деяких місцях лакокрасочного=(((
На черзі заміна фільтрів, мастила, патрубків системи охолодження, свічок, підйомних механізмів на задній ляді.
За останні два місяці пройшли деякі зміни в машинці, зокрема був встановлений заводський термостат - Метал Инкар, купляв в Києві в офіційного представника АвтоЗАЗа.:

Роботою задоволений, температура 87-93 приблизно=)
Також було куплено і замінено:
1. Масло + фільтр МАНН
2. Набір патрубків системи охолодження
3. Бензофільтр + повітряний
4. Електронний комутатор (рідний, 1992 року випуску, не схотів більше працювати), як завжди раптово=(
5. Набір свічок запалення
6. Кнопка аварійки
7. Права зовнішня ручка дверки(думав, що вона винни в поганому закриванні дверки, але винуватець зношений механізм замка)
8. Датчик рівня тормозної рідини.
9. Термостат.
Помітив, що за два роки експулатації почались незначні корозійні=))) процеси під заднім бампером. Тому вирішено було все відчистити від ржавчини і обробити антикорозійним покриттям + пофіксив зазори бампера. Фото:
З того, що планується на літніх канікулах:
1. Заміна дверних замків, встановлення ЦЗ.
2. Заміна розширювального бачка і пробки на ньому.
3. Незначна малярка по кузову.