20.03.2012, 10:29
|
#534
|
|
Очень давно не заходил
Адрес: Запорожье
Возраст: 48
Сообщений: 2,677
Машина: 1102 mpsz1V,2V,3V, 4V
Длина: 5360мкм
|
Цитата:
Сообщение от NW
[подразумеваеться поцилиндровую раздачю искры? или просто использование индивидуальных катушек с холостой искрой]
Машинка ((ЗаЗ 110307)1.2) без штифта, МПСЗ штука недешева, хочеться використати її з максимальною ефективністю.
Думаю, трамблер тут - "слабое звено", тому варто обійтися без нього.
Наскільки знаю, раніше на експортних ВАЗах ставили спарену котушку, яка видавала іскру на 2 циліндри відразу, один - в робочому, другий - в холостому такті. Чув думку, що це дуже добре: в робочому іскра палить суміш, в холостому - сушить свічку ???
Хочу визначитися з оптимальним варіантом, перед тим як звернутися до Вас за МПСЗ.
Може в чомусь я помиляюся... А Ви, якої думки ?
|
теперь понял
значит сдесь просто нужен тогда 3вар, с счетверенной катушкой на раздаче искры
потребуеться установка инжекторного маховика либо шкива коленвала от мемз317 и кронштейна от негоже
|
|
|