Цитата:
Сообщение от Alexxx_1982
ти впевнений?
Я б на твоєму місці так не спішив голосно заявляти. Єдине в чому ти виграв, то це у витраті на 100км.(можливо), та вартості пального.
PS: Прийде зима вона розтавить крапки над i...
|
у меня есть подогрев солярі от хранцузов)))
и впевненній на всі 200, тому що не стосуется двигуна ціны на запчастини дешевше чим на таврыю да ы зручныше в ній щось робити,
__________________
завод ПРОФІЛЬ 0432 69 45 59, 098 578 99 53
Последний раз редактировалось Ваванидзе; 16.06.2012 в 10:24.
|