Цитата:
Сообщение от кук
Ага, я й сам хотів би подивитись на оригіналів, що на буковіх дровах гузна возять...
|
Ось бачите, глядачі-масовка вже є

Букові ні, букові жаль, а от іншого хламу на пилорамах у нас бери не хочу, гроші просять тільки від жадібності, а як відходів накопичеться терикон - просять забрати й так.