Цитата:
Сообщение от ZoZo-Vogel
російскомовний українець це теж саме що чорнокожий арієц - нонсенс, це не українець. це малорос. Существо нижчої раси я вважаю. Таких громадян варто би взагалі відділяти від загалу, з обмеженням прав.
|
яххху!
давайте відділемо від загалу 85% українців!

оскільки приблизно саме стільки російськомовного населення в нашій країні!
З.Ы. кстати как-то в Крыму на пляже видел негра в бандане ВайтПавер!