Показать сообщение отдельно
Старый 07.09.2012, 08:43   #461
Бука
Бу!
 
Бука
 
Адрес: Индастриал сити
Сообщений: 26,970
Диаметр: 56мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от ZoZo-Vogel Посмотреть сообщение
російскомовний українець це теж саме що чорнокожий арієц - нонсенс, це не українець. це малорос. Существо нижчої раси я вважаю. Таких громадян варто би взагалі відділяти від загалу, з обмеженням прав.
яххху!
давайте відділемо від загалу 85% українців!
оскільки приблизно саме стільки російськомовного населення в нашій країні!

З.Ы. кстати как-то в Крыму на пляже видел негра в бандане ВайтПавер!
Бука вне форума  
1 (1)