Цитата:
Сообщение от шустрый
так кулибины признавайтесь,можно ли с момитора вывести 3входа как на телике под тюльпаны.для 8ми битки.да и кто возьмется?
|
Тема про авто нібито.
Який монік? Які є входи?
Є дешеві конвертори
RCA to VGA за 20-50баксів, а є дорога але більш якісна штука
Video Console
У мене є дешевий зворонтій конвертер
VGA to RCA, і він дуже лайняної якості.