Так в ПДР про поліс, крім того, що водій його повинен мати і пред'явити, більше нічого. Тому водій хоч щось має знати із відповідного Закону. Бо незнання призводить до запитань на форумі: "А що, власне, тепер можна зробити? Бо я не так зробив..." Думаю, без стікера доїдете до найпершого дуже уважного постового, котрий поцікавиться наявністю чинного поліса і відсутністю стікера. Пояснення про те, що стікер не розмістили відповідно вимогам з особистих міркувань про непотрібну "бумажку", можливо, слухатиме довго. "Штрафонути" він не зможе. Але часу і спокою відбере...
__________________
|