сьогодні їхав з бурси.заїхав на Сатурн ..вихожу з машини а по всій дорозі як їхав полоска бензу...сразу під капот..а то бензонасос виябувався.піджав кришку...завів я видно як маленька струйка 10-15см бензу ляпає на клапану кришку)).хотів піджати ше трошечки..но зірвав 2 болтика... пішов брати новий "Пекар"..=== -180грн

намотав пару км по місту і замітив що коли резко даєш газу то обороти ростуть. і повільно набирає розгон.трошки скидуєш газ починає нормально їхати.. це сцепа буксує? пробег 82 чи 83 тис...думаю що ше рідній диск стоїть.йа вже третій власник.якшо рідній то пора міняти бо всі ним добре газували..особливо йа..
є корзіна вроді як завод. пробег вродь 16 тис.. на вигляд як нова..
який диск сцепи брати???? і вижимний