Показать сообщение отдельно
Старый 11.04.2013, 19:29   #24
_АНТОН_
 
_АНТОН_
 
Адрес: Винница
Возраст: 35
Сообщений: 3,993
Машина: Dacia Lodgy. Днепр 10-36
Длина: 12630мкм
Диаметр: 33мм
Отправить сообщение для _АНТОН_ с помощью ICQ
По умолчанию

сьогодні їхав з бурси.заїхав на Сатурн ..вихожу з машини а по всій дорозі як їхав полоска бензу...сразу під капот..а то бензонасос виябувався.піджав кришку...завів я видно як маленька струйка 10-15см бензу ляпає на клапану кришку)).хотів піджати ше трошечки..но зірвав 2 болтика... пішов брати новий "Пекар"..=== -180грн
намотав пару км по місту і замітив що коли резко даєш газу то обороти ростуть. і повільно набирає розгон.трошки скидуєш газ починає нормально їхати.. це сцепа буксує? пробег 82 чи 83 тис...думаю що ше рідній диск стоїть.йа вже третій власник.якшо рідній то пора міняти бо всі ним добре газували..особливо йа..
є корзіна вроді як завод. пробег вродь 16 тис.. на вигляд як нова.. який диск сцепи брати???? і вижимний
__________________
http://kraevid.in.ua/

встановлення та обслуговування кондиціонерів.
_АНТОН_ вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием