Тема
:
Уход за стеклами
Показать сообщение отдельно
20.05.2013, 16:04
#
11
_АНТОН_
♂
Адрес: Винница
Возраст: 35
Сообщений: 3,993
Машина: Dacia Lodgy. Днепр 10-36
Длина:
12630мкм
Диаметр:
33мм
фак..то ж писали уже..мильною водою (можна теплою)..намочити на 5 минут шоб клей розкис і мочалкою для посуди (жорсткою стороною)..витирається на ура...якшо не поможе...то коли клей розкисне здирати лезвієм від канцелярского ножика..
__________________
http://kraevid.in.ua/
встановлення та обслуговування кондиціонерів
.
_АНТОН_
Посмотреть профиль
Отправить личное сообщение для _АНТОН_
Найти ещё сообщения от _АНТОН_