Показать сообщение отдельно
Старый 22.05.2013, 11:02   #5
Petro
 
Petro
 
Адрес: П'ємонт.UA
Возраст: 49
Сообщений: 21,920
Машина: Сенс +ГБО 4 КМЕ, ФІОРІНО
Длина: 275660мкм
Диаметр: 50мм
По умолчанию

Купив собі таку цяцьку http://ppbudpostach.prom.ua/p1062529...r-pocweld.html, але 250 амперну. Прайс 1200 на Епіцентрі.
Особливо порівнювати нема з чим, але варить бомбезно. 3 на 70-75 Амперах. В гаражі радіоприймач в момент зварки не хрипить, перешкод не відчуває. Іскри-бризки практично відсутні. Одним словом -"одобрямс"
__________________
Коли ти помер, ти про це не знаєш, тільки іншим важко.
Те ж саме коли ти тупий
Petro вне форума   Ответить с цитированием