Купив собі таку цяцьку
http://ppbudpostach.prom.ua/p1062529...r-pocweld.html, але 250 амперну. Прайс 1200 на Епіцентрі.
Особливо порівнювати нема з чим, але варить бомбезно. 3 на 70-75 Амперах. В гаражі радіоприймач в момент зварки не хрипить, перешкод не відчуває. Іскри-бризки практично відсутні. Одним словом -"одобрямс"