чому, багато найманців з лав УНА УНСО йшли воювати по свої волі. В основному було бажання допогти Ічкерії стати незалежною. Переважно це молоді люди, які пройшли службу в спеціальних військах Української армії. Що, що а воювати вони вміли.
__________________
"Свобода - це не те, що вам дали. Це - те, що у вас не можна відняти."
Вольтер
|