Показать сообщение отдельно
Старый 30.07.2013, 23:51   #210
djslem
 
Адрес: західна Україна, Івано-Франківськ
Возраст: 49
Сообщений: 494
Машина: ТН 1,2L; VW Caddy
Длина: 1610мкм
Диаметр: 32мм
По умолчанию

чому, багато найманців з лав УНА УНСО йшли воювати по свої волі. В основному було бажання допогти Ічкерії стати незалежною. Переважно це молоді люди, які пройшли службу в спеціальних військах Української армії. Що, що а воювати вони вміли.
__________________
"Свобода - це не те, що вам дали. Це - те, що у вас не можна відняти."
Вольтер
djslem вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием