Цитата:
Сообщение от Petro
Ви з вашою збоченою рашелюбов"ю вже геть з котушок злетіли. Давайте без прив"язки до території, відео достатньо няшне щоб бути продемонстрованим? Думаю так. Але ж ви вперлися в назву "Масква" і вимагаєте для рівноваги буржуйських тінейджерів постити. Обіцяю, попадеться щось дійсно цікаве - запощу і без рашатеми для врівноваження
|
Няшно?, специально для вас и енджой (бо вы уже достали своим эдиповым комплексом):
http://www.youtube.com/watch?v=Qn8YFXJgDU0