шо це було ?
Сегодня натолкнулся на новость- http://www.facenews.ua/news/2013/174953/ таврия попала в дтп, впечатлила скорость ,кто то что знает об этом происшествии?
__________________
чоботи резинові на босу ногу вдіну я ,і мені тепер нічого нестрашно,ні болото ні грибок,навіть стафілокок,а для мене то є дуже важно!
|