за наших чи за чужих?
я б не поъхав ны за тих ны за тих, заъб.. всы
коли вже зимы капец, бо ходовка не дотяне, все тарабанить
ключы до пальцыв примерзають, на голову капаэ якась хня з солы ы грязюки, нах такий ремонт
__________________
Вінницькі тавроводи настільки сурові, що банять модераторів!
Вже не Моя SLIVKA
|