Показать сообщение отдельно
Старый 28.11.2014, 13:02   #11
Petro
 
Petro
 
Адрес: П'ємонт.UA
Возраст: 49
Сообщений: 21,920
Машина: Сенс +ГБО 4 КМЕ, ФІОРІНО
Длина: 275660мкм
Диаметр: 50мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Гай Посмотреть сообщение
Напомню, я не выдвигаю версию про зенитную артиллерию.
Я ответил на вопрос:
Ок. Як казав дідусь Ленін: "Мы пойдем другим путём"(с). Нафіга ЗСУ вальнули Боїнг? Щоб підставити мирних ополченців і дружню, ні в чому ніразу не винну Росію. Припустим. Тоді шмаляти треба так щоб 146% збити. Яка ймовірність зробити це зенітною артилерією враховуючи параметри польоту і її можливості? Наскільки надійно обирати такий спосіб? Чи не надійніше БУКом?
Тут багато говорилось про те, що ніхто не бачив інверсійного сліду від запуску ракети з території ДНР. Ок. А хтось його бачив в місцях дислокації ЗСУ?
__________________
Коли ти помер, ти про це не знаєш, тільки іншим важко.
Те ж саме коли ти тупий

Последний раз редактировалось Petro; 28.11.2014 в 13:04.
Petro вне форума   Ответить с цитированием