Цитата:
Сообщение от Гай
Напомню, я не выдвигаю версию про зенитную артиллерию.
Я ответил на вопрос:
|
Ок. Як казав дідусь Ленін: "Мы пойдем другим путём"(с). Нафіга ЗСУ вальнули Боїнг? Щоб підставити мирних ополченців і дружню, ні в чому ніразу не винну Росію. Припустим. Тоді шмаляти треба так щоб 146% збити. Яка ймовірність зробити це зенітною артилерією враховуючи параметри польоту і її можливості? Наскільки надійно обирати такий спосіб? Чи не надійніше БУКом?
Тут багато говорилось про те, що ніхто не бачив інверсійного сліду від запуску ракети з території ДНР. Ок. А хтось його бачив в місцях дислокації ЗСУ?