Цитата:
Сообщение от andreybelov
воно здорове i проiде по колii газ53)
|
ЛуАЗ. ЛуАЗ наше всьо. З його бортовими редукторами на 29 шлапаках кліренсу як в Урала. А за рахунок того, що воно вужче в колію падає лише 1 колесо, друге йде поверх. Отак нахилене і їде.
А недопривідний 53 - взагалі не показник