Цитата:
Сообщение от bonia
ну это кому как.потом едеш,смотриш руками машут-дерни с кувета на дорогу.
|
Асфальт-сухой! Даже не мокрый. Но не везде. Это и так ясно.
__________________
-"Газ дорожчає, тому що "МИ" могли б його продати в Європу!"
-Я міг би працювати інженером в США, то де мої 20 000$ на місяць? (ТС)
|