Тема: выхлопная
Показать сообщение отдельно
Старый 23.07.2016, 21:54   #22
Michurin
 
Michurin
 
Адрес: 101-й кілометр
Возраст: 51
Сообщений: 7,780
Машина: Славута 1.2L, 2004-го року народження, Рено Сандеро 1,4, 2011
Длина: 117180мкм
Диаметр: 40мм
По умолчанию

Отже, поставив нові "штани" і польський резонатор. Що я вам скажу: порівняно з кооперативним резонатором з шайбою з польським без шайби стало трошки тихіше на всіх обертах. Тяга у нормі, провалів ніяких не з'явилося. Резонатор, скоріше за все, з набивкою - поки не просушилась, смерділа горілими стоячими шкарпетками .
__________________
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Michurin вне форума   Ответить с цитированием