Отже, поставив нові "штани" і польський резонатор. Що я вам скажу: порівняно з кооперативним резонатором з шайбою з польським без шайби стало трошки тихіше на всіх обертах. Тяга у нормі, провалів ніяких не з'явилося. Резонатор, скоріше за все, з набивкою - поки не просушилась, смерділа горілими стоячими шкарпетками

.