Цитата:
Сообщение от Yurasvs
Сравнение удачное, электромобили и есть веганы среди авто. Ржать не обязательно, неудобства не столь велики, чтобы мешать нормальной эксплуатации авто каждый день.
|
Не зовсім.
Веганство - це чийсь особистий вибір, але людина від природи всеядна.
Електромобілі - це неминуче майбутнє, рано чи пізно.
Веганство - це зупинка еволюції, а Електромобілі - це рушій еволюції.