По поводу конструкції з лінійним підшипником все супер! практика підтвердила теорію!, нагрузка з руль.колонки знята. класно-легко рулиться... але ще є проб. з лівим ричагом! виставив так, аби при нагрузці (ями!)менше било по шаровій(вигнутий-зкручує), шату нема, але тре замін. на новий, за вільно ходить...
P.S. Для того хто не знає що таке лінійний підшипник, тут на фото все зрозуміло:
http://www.ex.ua/view/105499176