Показать сообщение отдельно
Старый 24.10.2016, 23:26   #113
Паввло
 
Адрес: Україна
Сообщений: 4
Машина: Tavria
Длина: 20мкм
Диаметр: 0мм
По умолчанию

По поводу конструкції з лінійним підшипником все супер! практика підтвердила теорію!, нагрузка з руль.колонки знята. класно-легко рулиться... але ще є проб. з лівим ричагом! виставив так, аби при нагрузці (ями!)менше било по шаровій(вигнутий-зкручує), шату нема, але тре замін. на новий, за вільно ходить...
P.S. Для того хто не знає що таке лінійний підшипник, тут на фото все зрозуміло:http://www.ex.ua/view/105499176
Паввло вне форума   Ответить с цитированием