Цитата:
Сообщение от Zaz 968 1975
Заодно и накат посмотрите,
|
Розумієте, тут немає екстрасенсів, щоб отак взяти і сказати напевне. Вам звернули увагу на дивне поєднання високої витрати і прогріву двигуна, а чому воно має місце треба по місцю розбиратись, даруйте за тавтологію.
Може з запаленням лажа, може з ГРМ, щось не так, може підшипники зажаті, може колодки гальмівні, а може КПП чи ГП зажаті, от воно жере і гріється