Показать сообщение отдельно
Старый 30.10.2016, 21:19   #11
Petro
 
Petro
 
Адрес: П'ємонт.UA
Возраст: 49
Сообщений: 21,920
Машина: Сенс +ГБО 4 КМЕ, ФІОРІНО
Длина: 275660мкм
Диаметр: 50мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Zaz 968 1975 Посмотреть сообщение
Заодно и накат посмотрите,
Розумієте, тут немає екстрасенсів, щоб отак взяти і сказати напевне. Вам звернули увагу на дивне поєднання високої витрати і прогріву двигуна, а чому воно має місце треба по місцю розбиратись, даруйте за тавтологію.
Може з запаленням лажа, може з ГРМ, щось не так, може підшипники зажаті, може колодки гальмівні, а може КПП чи ГП зажаті, от воно жере і гріється
__________________
Коли ти помер, ти про це не знаєш, тільки іншим важко.
Те ж саме коли ти тупий
Petro вне форума