Цитата:
Сообщение от IndeeЦ
неужели некуда больше деть свободное время?
|
Так тиж його теж не з супер-пупер великою користю проводиш.
Ось дивись,ти тут зарєгін з 07.12р,а Примус з 09.09р (на три роки раніше)і написали ви приблизно однакову кількість повідомлень (більше 12 тищ).
Так хто більше часу проводить на таврофорумі?
А політичка чи наркотредік - це питання смаків.