Показать сообщение отдельно
Старый 09.05.2018, 07:42   #16
_basil_
 
_basil_
 
Адрес: Чернігівська обл.
Возраст: 58
Сообщений: 5,255
Машина: Ford Fusion 1,4 2010
Длина: 188430мкм
Диаметр: 45мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от AndrewK Посмотреть сообщение
9травня
Внутри -  Вибачте за буквики.:
Тут, знаєте, є одне "але"...
Німеччині, в даному випадку, немає чим пишатись, немає чого пропагувати і немає чого "можем повторіть". У них просто згадують жертв війни. Про них не забули, за ними сумують.
А у випадку "встающєйсколєн", жертви війни - це невід’ємна частина найголовнішого - ПЕРЕМОГИ. Люди - ніщо, мета - все. Тому все перетворюється на фарс уславлення дати, а не на згадку про тих 20 млн (тільки за офіційними даними, а за іншими - більше 50) жертв тієї війни, до розв’язання якої самі приклалися. Треба донести до всіх прийдешніх поколінь: "Ми за ценой нє пастаім!"
Звісно, буде "хвилина мовчання", але тоді карнавал продовжиться.

На мою думку...
_basil_ вне форума  
6 (6)