Цитата:
Сообщение от Володимир
|
Імхо , я не скажу що це нова схема ухилитися від розмитнювання. У нас близько 2х млн осіб працюють у Польщі , якась частина має при цьому всі документи для консульського обліку. Ці люди приїздять сюди на нетривалий період , тож нахуа їм авто на українській реєстрації?
Це більш схоже на істерику консульських чуваків, які внєзапно зрозуміли що треба бистріше рухати булками.