Показать сообщение отдельно
Старый 13.12.2018, 13:41   #3473
OL_75
 
OL_75
 
Возраст: 50
Сообщений: 10,012
Машина: Була Славута 1.2L,2004г.,карб.
Длина: 177900мкм
Диаметр: 45мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Володимир Посмотреть сообщение
"Євробляхери" придумали, як не розмитнювати автомобілі
https://www.epravda.com.ua/news/2018/12/12/643531/
Імхо , я не скажу що це нова схема ухилитися від розмитнювання. У нас близько 2х млн осіб працюють у Польщі , якась частина має при цьому всі документи для консульського обліку. Ці люди приїздять сюди на нетривалий період , тож нахуа їм авто на українській реєстрації?
Це більш схоже на істерику консульських чуваків, які внєзапно зрозуміли що треба бистріше рухати булками.
__________________
RUS- ні
PEACE- да!
OL_75 вне форума  
1 (1)
Ответить с цитированием