Показать сообщение отдельно
Старый 30.04.2020, 16:20   #85
OL_75
 
OL_75
 
Возраст: 50
Сообщений: 10,012
Машина: Була Славута 1.2L,2004г.,карб.
Длина: 177900мкм
Диаметр: 45мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Володимир Посмотреть сообщение
Мене київстар нагло переключив на 60 грн, то я на нього образився і вирішив не платити. Місяці через два, київстар запропонував мені 50 гривень бонусів, я їх замовив, але київстар щоденну абонплату не знімав, надіявся що я зараз докину грошенят щоби замовити пакет на місяць. Але я таки вирішив вперто прохалявити, і в перший день коли я зробив дзвінок зняли дві гривні, потім 4 дні знімали самі на денний пакет послуг по 10 грн, але коли вже на рахунку залишилось 8 гривень то знімали по 2 грн в день користування.

Оцінивши мою любов до халяви коли я використав бонуси київстар запропонував мені тариф за 50 грн і перший місяць на шару, то наразі шарюсь, але якщо кажете що ще можуть 40 грн запропонувати, то напевне після закінчення шари і надалі не буду платити.

..е.
Здається пропозиція 50 грн це своєрідне покарання за отриману халяву )))
__________________
RUS- ні
PEACE- да!
OL_75 вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием