30.04.2020, 16:20
|
#85
|
♂
Возраст: 50
Сообщений: 10,012
Машина: Була Славута 1.2L,2004г.,карб.
Длина: 177900мкм
|
Цитата:
Сообщение от Володимир
Мене київстар нагло переключив на 60 грн, то я на нього образився і вирішив не платити. Місяці через два, київстар запропонував мені 50 гривень бонусів, я їх замовив, але київстар щоденну абонплату не знімав, надіявся що я зараз докину грошенят щоби замовити пакет на місяць. Але я таки вирішив вперто прохалявити, і в перший день коли я зробив дзвінок зняли дві гривні, потім 4 дні знімали самі на денний пакет послуг по 10 грн, але коли вже на рахунку залишилось 8 гривень то знімали по 2 грн в день користування.
Оцінивши мою любов до халяви коли я використав бонуси київстар запропонував мені тариф за 50 грн і перший місяць на шару, то наразі шарюсь, але якщо кажете що ще можуть 40 грн запропонувати, то напевне після закінчення шари і надалі не буду платити.
..е.
|
Здається пропозиція 50 грн це своєрідне покарання за отриману халяву )))
__________________
RUS- ні
PEACE- да!
|
|
0 (0)
|