Цитата:
Сообщение от Rambo
Коли це все буде наближатися логічного завершення - треба буде здати тест на наявність антитіл. Є підозра, що багато хто чимось подібним ще у грудні минулого року перехворів.
До речі, читав, що коронавірус мутував і в зв'язку з цим, ослаб.
|
Якщо є можливість треба тестувати себе зараз. Який сенс потім?
І хто сказав що вірус ослаб?