Цитата:
Сообщение от redpas
Все просто: скруглні кути на екрані епл зробив, шов відрізнятись від відроїдів. А відроїди роблять скруглегня, щоб буди схожими на айфон.
Живіть з цим.
|
Тю....
І так доводиться жити з тим що єпл завжди хєрню якусь вигадує.
Скоро телефон взагалі стане уніфікованою коробочкою яка за підпискою всього $199.99 за місяць буде елітним іпхоном, а за $9.99 відроїдом для злиднів, а за $1.99 - бабушкофоном.
П.Н. у вас опечатки є. На відроїді текст набирали?