Тема: Айфон
Показать сообщение отдельно
Старый 20.09.2021, 15:21   #23
vics13
 
Адрес: Бердянськ
Возраст: 56
Сообщений: 17,388
Машина: Slavuta 110308 1.3Si
Длина: 212950мкм
Диаметр: 41мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от redpas Посмотреть сообщение
Все просто: скруглні кути на екрані епл зробив, шов відрізнятись від відроїдів. А відроїди роблять скруглегня, щоб буди схожими на айфон.
Живіть з цим.
Тю....

І так доводиться жити з тим що єпл завжди хєрню якусь вигадує.


Скоро телефон взагалі стане уніфікованою коробочкою яка за підпискою всього $199.99 за місяць буде елітним іпхоном, а за $9.99 відроїдом для злиднів, а за $1.99 - бабушкофоном.


П.Н. у вас опечатки є. На відроїді текст набирали?
__________________
СМИ сегодня есть инструмент идеологии, а не информации.
Главное в их сообщениях — идеи, внедряемые в наше сознание контрабандой.
vics13 вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием