Показать сообщение отдельно
Старый 27.04.2023, 18:54   #27
masster
 
masster
 
Адрес: Харьков
Возраст: 63
Сообщений: 11,051
Машина: tavria,карб. Sandero Stepway 1.5D
Длина: 124350мкм
Диаметр: 39мм
Отправить сообщение для masster с помощью AIM
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от OL_75 Посмотреть сообщение
Ну от, така цікава історія, а не хотіли розповідати!

Відносно другого продажу за рік. Це стосується тільки продавця.

Банк дійсно може не погоджувати переоформлення кредиту на іншого власника, це на їх розсуд. Але питання в тому що кредит це джерело грошей на придбання, але це ніяк не впливає на те що продавець повинен буде заплатити податок при переоформленні. Дивно що продавець цього не знав (а може робив вигляд)

Забрати машину за дорученням це дійсно стрьомний варіант, особливо у вашому випадку. Якщо виникнуть якісь питання по банку їх повинен утрясати кредитор.

Хоча як схема уникнути платіж це існує, у мене так знайомий купив машину за дорученням у перекупа, а за пів року на себе. Я б не ризикував
Якби я віддав гроші, то він би виплатив кредит повністю, і оформив на себе, а потім продавав би мені. Тому податок би був. Я так розумію.
Схема стрьомна, довіреність, розписка по грошам... переоформляти через півроку, не факт що він за ці півроку ще якусь машину не продасть. За півроку жінка може подати на розділ майна, машина на ньому, іди потім з цією розпискою судись, а нього типу вже нема грошей...
На початку було нормально - витрату налогу він брав на себе, якщо я оформляю відразу. Потім умови змінились. І взагалі, машину я не бачив, прихдеш, глянеш, не сподобається, а проїхав через всю країну, витратив час. Забув. І не жалію.
__________________
-"Газ дорожчає, тому що "МИ" могли б його продати в Європу!"
-Я міг би працювати інженером в США, то де мої 20 000$ на місяць? (ТС)
masster вне форума   Ответить с цитированием