Показать сообщение отдельно
Старый 16.02.2025, 19:14   #592
izbitz
 
izbitz
 
Адрес: киев
Возраст: 47
Сообщений: 2,846
Машина: cherry jaggi 1.3 red гбо
Длина: 47270мкм
Диаметр: 32мм
По умолчанию

Замінив датчик колінвалу в джагі.
Поїхало краще
В пассаті давно вже не вмикається 5 передача
Купив бу кулісу з тросами, за описом все в чудовому стані- по факту така ж роздовбана ,як і у мене.
Відсутній пластиковий шарик на важелі вибору передач.
Купив той шарик, натягнув на металевий кінцевик- ефекту не дало.
Замовив ще різних втулок в кулісу, заміню і побачим, може поїде.
Бо ,якщо регулювати на селекьорі, то гарно вмикається або перша і задня , або б'є по зубам 5 передачі, але не вмикає.
Починалось з того, що при регулювагні на кулісі вмикалась або задня , або 5.
Люфтило в кулісі.
Потім 5 взагалі пропала.
Маю надію після заміни ключевих втулок повернеться
__________________
b4 variant
izbitz вне форума   Ответить с цитированием