Я думаю що причина ще може бути в навантаженні генератора, генератор розрахований на номінальну потужність 2,4 квт, серверна якщо вірити показам на UPS бере 160 вт, від серверної йде дві гілки, на одній 3-4 компа, і на іншій 2-3 компа. Судячи з витрати бензину виходить трохи більше 1 квт, можливо при більшому навантаженні синусоїда вирівнюється, але я не впевнений, бо окремо свою гілку без сусідньої не вмикав.
|