А тепер я розкажу. і чекаю поради.
В мене сток гена на 55А.
Коли був карб і не було музики, і був сток АКБ на 55А всьо було гуд. По бортовику заряд був від 13,7 до 14,2
Потім я поставив АКБ 50А, поставив інж, поставив саб,усілок.
Недавно поміряв заряд, а він 13,4 :shock:
перебрали з другом гену, прозвонили шоколадку на стенді, отсечка на 14,5. всьо гуд. діоди цілі, зібрали назад стало 13,65. всьо равно мало.
Тепер думаю логічно, чому на карби ставили 55А, а на інж 65А?
Раз я перейшов на інж + музика + АКБ 50А, може не хватає мого генератора? Може поставити від Сенса? на 73А.
Якраз найшов один варіант, правда б/у, ціна 250 грн.
Кажуть шо робочий.
Ше чекаю на фотки з стенду.
ШО мене насторожило, це на 3 фотці, напис "143 55А" якшо я правильно розібрав.....
Це часом не розвод? впарюють під наклейкою 73А, простий 55А?
І чи є смисл брати цей генератор?