Показать сообщение отдельно
Старый 30.06.2010, 21:32   #165
Oлег
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Їду я собі сьогодні по вул. Стрийській від податкової в напрямку автобусного заводу. За мостом мені потрібно повертати наліво на вул. Персенківка, але так як там двійна суцільна лінія, їду далі до найближчого перехрестя (біля автобусного заводу), завчасно займаю ліву смугу і включаю лівий поворот, щоб розвернутись на перехресті. На зелений сигнал світлофора пропускаю зустрічну ДАІшну машину і ще з 7-8 машин після неї, після чого нікому не заважаючи спокійно розвертаюсь. І там мене відразу зупиняє ДАІшник (вони відразу там зупинились пілся стоянки магазину ШОК). Інспектор відразу починає бикувати і писати протокол, пишучи в ньому, що я порушив ВИМОГУ знаку 5.17.1 "Напрямок руху по смугах". Починаю йому доказувати, що цей знак не є наказовим і ПДР мені дозволено розворот на перехресті. ТИм більше знаку "Розворот заборонений" там нема. Він тупо все ігнорує, постійно нервує і кричить на мене. Поясноє, що я тупий і каже що це "Інформаційно-ВКАЗІВНИЙ!" знак. і він дозволяє рух тільки прямо. ПРи чому він два рази написав в протоколі поворот, я почав заперечувати, він виправив на "розворот"... довго не хотів ставити прочерки в графі "Свідки"... Весь цей час (напевно 30 хв.) я дзвонив на номер їхньої гарячої лінії, а там ніхто не брав трубку. В кінці написав ще постанову на 340 грн.
Збираюсь завтра зранку йти оскаржувати постанову і писати на нього скаргу.
Я ж правий?

Після цього випадку в мене дуже погіршилось самопочуття (так як він постійно кричав, нервував і казав "підписуй") і підвищився тиск. Я трохи після того проїхав, зупинився і простояв так десь може годину, щоб заспокоїтись. Сходив у відділення швидкої допомоги обласної клінічної лікарні, де мені виміряли тиск і зробили кардіограму серця, все зафіксували в журналі. Номер запису я знаю. Збираюсь описати це все в скарзі.
  Ответить с цитированием