Цитата:
|
Сообщение от ZoZo-Vogel
Йохана жара - в офісі кончитися можна - сижу просто під вікном... без кодішена...
|
Я в свому офісі відкрив: вікно, балкон та вхідні двері і все одно ТАШКЕНТ і це при тому що в мене офіс з північної сторони!!!!
Зара "Щеголяю" по офісу топлес