Показать сообщение отдельно
Старый 18.09.2010, 16:45   #332
Ivan-one1
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

критег ну ти й валиш )
бампер передній дуже симпатичний, та і взагалі тачка красава )
про вініл взагалі мовчу)
короче респект і уважуха)