Тема
:
Славута 1.2i tuned by Kritik
Показать сообщение отдельно
18.09.2010, 16:45
#
332
Ivan-one1
Гость
Сообщений: n/a
критег ну ти й валиш )
бампер передній дуже симпатичний, та і взагалі тачка красава )
про вініл взагалі мовчу)
короче респект і уважуха)