Показать сообщение отдельно
Старый 16.10.2021, 23:47   #3
_basil_
 
_basil_
 
Адрес: Чернігівська обл.
Возраст: 56
Сообщений: 5,247
Машина: Ford Fusion 1,4 2010
Длина: 188420мкм
Диаметр: 41мм
По умолчанию

Любий СЦ (МРЕО). Краще взяти талончик в інтернеті. Викликали чітко в зазначений час. Всі процедури робляться безпосередньо в СЦ. Старі номери були моєї області, так що питань не виникало, але, наскільки я знаю, в СЦ є певний запас номерів усіх областей. Ваша присутність потрібна до етапу підписання договору. Після підписання авто вже не Ваше, новий власник проходить оформлення самостійно.
Якщо в СЦ черга, а продаж терміновий, і сьогодні ніяк не виходить оформитись - наскільки я зрозумів, біля кожного СЦ є якась контора, тіпа представника чи-то біржі, чи-то салона. Де можна пройти процедуру продажу за де-що більші гроші. Але там виходило так, тіпа, я здаю машину на площадку з метою подальшого продажу, про що і укладаю договір. А покупець на цій площадці купує, про що укладає свій договір. Прямого договру між покупцем і продавцем немає.
Після того, як покупець договір підписав, у нього є кілька днів для реєстрації цього договору в СЦ і офрмлення машини на себе.
Реально через "Кабінет водія" я побачив через пару днів, що машина пропала з переліку моїх автівок.
Це з досвіду минулого року.
За правові засади другого варіанта продажу я не в курсі, але покупець дуже хотів забрати машину, і не хотів відкладати. Але, коли я купував форда, прийшли з продавцем до дівочки в СЦ, і вона спитала, чи у нас вже є ДКП, і, почувши, що нема, почала всю процедуру оформлення.
Якось так...
_basil_ вне форума   Ответить с цитированием