Показать сообщение отдельно
Старый 13.08.2012, 12:08   #27
ZoZo
 
ZoZo
 
Адрес: бомж
Возраст: 39
Сообщений: 1,842
Машина: Renault Megane
Длина: 14580мкм
Диаметр: 29мм
Отправить сообщение для ZoZo с помощью ICQ
По умолчанию

Вобщем посипалася моя старушка... ітог - заміна передніх підшипників на АТЛ, підшипники куплені в Оксани на базарі. За 5 тик загули. Думав може криво поставили. ПОїхав на Манол. Там за замінгу з розвалом заплатив 570-грн. Проїхав пару км, наче нормально. Заїхав кажу тягне в сторону. Чувак котрий там старший А почіпніки шо? кажу наче гут. А шо було з старими? Він каже а хз. Це натолкнуло мене на мислю шо їх не міняли, бо вот я приїхав знов до москалів - і гул вже таки стрьомний. Раніше гул був відчутний після 100, тепер після 80. По розвалу окрема тема - заїхав на манол переробити - вони мені шо тіпа ніфіга, проблема в кастері, він тут не регулюється, інші кути в норміф. Їду на АТЛ, записуюся на суботу на 12. Приїжджаю б.ть з села в 12 - на стенді Ауді А6. Адмін каже шо через 40хв позвонить. в 2 часа перзвонюю сам - в нас тіпа занято. В 3 приїжджаю на підйомнику вже БМВ. Кажу шо за х-ня? каже шо через годдину набере. Через півтори години перезвонюю кажуть сьогодні не вийде. Я громко обіжаюся, на щшо получаю відповідь "А шо я зроблю, беха зависла, болт зарвали, бла-бла-бла". Кажу так виїї посуньте якось. Каже ніяк, не можемо. Я приїжджаю, беха висит на другому підйомнику, на розвалі пахєро. Я в а--є, кажу чуваке, це вже повний пц, якого х-я, мене занисали на 12 шоб в 6 сказати шо кіна не буде? І якого вже третя машина за день на стенді, якшо я мав бути ше після А6? Чого не сказали шо мені нічого не світит? Я би не вбив на вас всю суботу, і якби сказали в час дня шо нічо не буде я би вже шукав якісь варіанти? Тіп такий, тіпа в отлдолженіє, ладно, через 20хв поставимо.Я би може до них так не щемився, но розвальщик в них класний - й--й манол сказав шо в мене корч (я це і сам знаю) і нічого не зробив. ТОді як АТЛ зробив все ідеально - на рівній дорозі машину нікуди не веде. отаке.
ZoZo вне форума   Ответить с цитированием