Показать сообщение отдельно
Старый 24.10.2021, 18:58   #186
_basil_
 
_basil_
 
Адрес: Чернігівська обл.
Возраст: 56
Сообщений: 5,248
Машина: Ford Fusion 1,4 2010
Длина: 188420мкм
Диаметр: 41мм
По умолчанию

ІМХО, якщо це "сферичний кінь у вакуумі" - так, можна споглядати збоку на його постійне вдосконалення і цьому радіти. А якщо цей додаток позиціонується як "покращення" і "нове слово в зручності відносин між громадянином і державою", і фактично узаконене в якості повної альтернативи паперовим (і пластиковим) документам, питання безглючності якби виходять на перший ряд, разом із безпекою, чи не вважаєте? Приїхали Ви в готель з усіма документами в ДІЇ, а зайти в неї не можете - потрібна верифікація особи. А верифікуватись чомусь не виходить - Ви не можете зісканувати своїм смартом QR на екрані цього самого смарта. Щастя-радість? Додаток покращився? Доведеться лізти до рюкзака за паперовим/пластиковим паспортом? Але для чого? Все ж в смартфоні, воно для того і робилось, щоб можна було з собою документи не носити, чи ні? І паспорт лишився вдома, 12годин їзди на авто. Добре, що хоч права в бардачку...

Так, я не заперечую зручності і взагалі дуже вітаю збільшення всіляких он-лайн сервісів. Мені дуже подобається ДІЯ в якості гаманця для всіх документів. Але ж, як на мене, не має виникати таких ситуацій ситуацій не через збій в системі, бо від цього ніхто не застрахований, а просто через недописаний нормально код в релізі.
І от оця періодична верифікація з, як з'ясувалось, неможливістю використати зручний метод з МОНО, мене особисто дещо дратує. І змушує носити паспорт з довідкою про ІПН в сумці, і возити права в машині. Ще й ковід-серт роздрукую і до паспорта покладу.
_basil_ на форуме  
0 (0)
Ответить с цитированием