Показать сообщение отдельно
Старый 17.11.2021, 11:30   #4382
soladko
 
soladko
 
Адрес: Киев/Ырпень
Сообщений: 10,957
Машина: Слав.карб1.2гбочерепах поднятана1мм модерн-ван ред. от ?
Длина: 60960мкм
Диаметр: 27мм
По умолчанию

В мене за останні півроку в близькому колі знайомих/знайомих/знайомих вмерло двоє від ковід. Після прививки батько одної олнокласниці на третю добу мав операцію, дістали тромб. Точно колов астру. Вважаю чудом живим залишився завдяки пильності дочки та жінки. Два тижні тому після прививки вмер батько іншої моєї однокласниці Був здоровою людиною і мав бізнес повязаний з мясом, тобто за здоровьям слідкував. Тромб. Прививку назву не знаю. Друг дитинства, сусід моєї родички десь місяць тому вмер після прививки, інсульт, мрт показало що місце не операбельне. Фермер, жили в достатку і був здоровою людиною. Хрещена іншої моєї родички після другої прививки потрапила в реанімацію з ковід. Місяць була, зараз вже виходить на лавочці посидіти, з роботи звільнилася. Діабет, надлишкова вага, хвора людина, але з вигляду живчик. Співробітник кума мого родича зробив недавно прививку, до обіду того ж дня стало зле, поки кум визвав швидку, то паралізувало одну сторону. Що сьогодні з ним ще не знаю. Два дні тому сусід родички вмер після другої прививки. Це що стосується близького кола. Є і інші випадки, які не описую, бо впевнений в достовірності тільки на 99 відсотків. Чому так багато? Бо провінційне місто, де всі всіх знають. І підтримую спілкування з олнокласниками. Саме ковідних смертей мало саме серед мого кола. Так співпало. Можливо частина всього описаного співпадіння, але тільки частина. Зараз мій дядько хворів на ковід, легко переніс, вже на роботі. Принесла ковід дружина одразу після вакцинації. Ні, я не натякаю на зараження уколом, я натякаю на те, що в цих великих чергах вірогідність разом зі щепленням отримати ковід велика. Теща мого дядька захворіла сильно, забрали в лікарню. Ось так похід дружини по вакцину завершився. Я теж колись так з лікарні і своїм приніс. По форуму бачив відгук Юрасвс, що захворів після прививки, ьакож здається те саме писав Володимир. Маю знайому в лікарні, яка лікує коввдників, з її слів дкже мало тих, хто хворів в минулому році. В основному ті хто не хворіли і не вакциновані. Також маю знайомого лора, на мій подив він тільки зараз захворів вперше, важко, але вже знову працює. В минулому році так і не підхопив, що дивно. Ось такі мої спостереження. Просто ділюся без намірів мати диспут чи щось комусь доводити
__________________
Все сказанное мною нужно воспринимать как ИМХО, а не руководство к действию для достижения гарантированного результата. Делайте только то, что пропустили через свою призму технического сознания.

Последний раз редактировалось soladko; 17.11.2021 в 11:34.
soladko вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием