ТАВРОФОРУМ

Вернуться   ТавроФорум > Тавроклуб > Регионы > Львiв

Ответ
 
Опции темы Поиск в этой теме Опции просмотра
Старый 02.03.2011, 10:01   #451
AndRyuhA
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

нова тобі вже обійдеться більше 700 грн.
а по ремонту там все дуже просто і легко. інфи по тому поводу на форумі є немеряно. Замінити треба сайлентблоки (їх там два маленький) ну і якшо вже розібрав і поліз туда, то сухарік (також маленький пластмасовий). робити все можна самому, якшо руки з правильного місця.
  Ответить с цитированием
Старый 02.03.2011, 11:13   #452
bayk
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

Можеш підказати де таке роблять ???? нехочу туда сам лізти ніколи з цим нестикався((((
  Ответить с цитированием
Старый 02.03.2011, 12:00   #453
softm
 
Адрес: Львів
Возраст: 50
Сообщений: 8,692
Длина: 17480мкм
Диаметр: 34мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от AndRyuhA Посмотреть сообщение
нова тобі вже обійдеться більше 700 грн.
а по ремонту там все дуже просто і легко. інфи по тому поводу на форумі є немеряно. Замінити треба сайлентблоки (їх там два маленький) ну і якшо вже розібрав і поліз туда, то сухарік (також маленький пластмасовий). робити все можна самому, якшо руки з правильного місця.

СИКОКА нвоая рейка??? 700?
А шо китайских аналогов еще нет?
Не верю
__________________
Freelancer Chronicles
my diy-diary
softm вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.03.2011, 12:13   #454
bayk
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от softm Посмотреть сообщение
СИКОКА нвоая рейка??? 700?
А шо китайских аналогов еще нет?
Не верю
знайшов в інтернеті за 350 грн на базарі сказали 560грн говорять що заводська
  Ответить с цитированием
Старый 02.03.2011, 12:41   #455
Yurko
 
Yurko
 
Адрес: Львов
Возраст: 47
Сообщений: 755
Машина: Не Букашка
Длина: 7770мкм
Диаметр: 34мм
Отправить сообщение для Yurko с помощью ICQ
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от bayk Посмотреть сообщение
поможіть пліз почув стук під капотом при їзді похожий на проблеми в ходовій заїхав на СТО переглянули сказали ходова в нормі нічого непотребує проблема в рульовій колонці чи підлягає вона ремонту ??? або що можна зробити щоб відкласти як найдовше покупку нової???
Підтягнути не пробували?
Yurko вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.03.2011, 12:49   #456
AndRyuhA
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от softm Посмотреть сообщение
СИКОКА нвоая рейка??? 700?
А шо китайских аналогов еще нет?
Не верю
да, все уже, халява кончилась. раньше по 300-350 грн их валом было. а теперь заводская стоит порядка 700 грн. китай и остальное, не знаю...
  Ответить с цитированием
Старый 02.03.2011, 13:13   #457
softm
 
Адрес: Львів
Возраст: 50
Сообщений: 8,692
Длина: 17480мкм
Диаметр: 34мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от AndRyuhA Посмотреть сообщение
да, все уже, халява кончилась. раньше по 300-350 грн их валом было. а теперь заводская стоит порядка 700 грн. китай и остальное, не знаю...
Веселая цена шо сказать ...
__________________
Freelancer Chronicles
my diy-diary
softm вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.03.2011, 13:45   #458
Kropa
Очень давно не заходил
 
Адрес: Львів
Сообщений: 434
Машина: Славка
Длина: 2060мкм
Диаметр: 0мм
Отправить сообщение для Kropa с помощью ICQ
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от AndRyuhA Посмотреть сообщение
нова тобі вже обійдеться більше 700 грн.
а по ремонту там все дуже просто і легко. інфи по тому поводу на форумі є немеряно. Замінити треба сайлентблоки (їх там два маленький) ну і якшо вже розібрав і поліз туда, то сухарік (також маленький пластмасовий). робити все можна самому, якшо руки з правильного місця.
Скільки пробіг? Якщо під сотню і рульова не мінялась/не ремонтилась, то напевно все ж таки краще заміна в зборі. Сайленти можна міняти, але якщо є виробітка деталей, то це мало чим допоможе. Можна пробувати підтягнути, але думаю на нормальному СТО це б зробили в першу чергу.

Їзити можна і так, але питання не тільки в стуку, але і в люфті руля і керованості на дорозі - особливо на трасі на великій швидкості. Якщо по трасі багато не їздиш, то можеш почекати ще 2-3 місяці поки зійде сніг і ями після нього трохи полатають.

Ціну в 700 гривасей підтверджую, десь воно так і коштує зараз.
Kropa вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.03.2011, 17:59   #459
AndRyuhA
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от bayk Посмотреть сообщение
Можеш підказати де таке роблять ???? нехочу туда сам лізти ніколи з цим нестикався((((
порийся трошки на форумі, є тут тема про чорне і біле СТО у Львові. там найдеш кучу інфи де ремонтують таврії. Можеш спробувати поїхати до Олега в Зимну Воду (координати також там є розписані). Та і взагалі, думаю будь-яке прилічне СТО мало б вміти ремонтувати в таврії рульове. Звичайно крім спеціалізованих типу мерс-сервіс і т.д.
  Ответить с цитированием
Старый 02.03.2011, 19:44   #460
bayk
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Kropa Посмотреть сообщение
Скільки пробіг? Якщо під сотню і рульова не мінялась/не ремонтилась, то напевно все ж таки краще заміна в зборі.
МАШИНА ПРОЙШЛА 130 тис.
Сьгодні їздив на стрийську 45а там хлопці хотіли підзаробити сказали що рульова в порядку а звук виходить від бокової подушки мотора і підшипниках в стойках лади я стерпів запитав скільки буде коштувати робота а він за поміняних 2 підшипника 300 грн і подушка ще 80 грн .Я поїхав на інше сто біля нової лінії там нетак як сто а як колібіни сидять подивились пощупала підшипники в порядку подушка була погана поміняв за 50 грн рульова, вони говорять що це вона розбита і так тарабане і пробували затянути сильніше кажуть що вже до упору за ремонт порадили ставити нову ремонт на 2,3 місяці казали у мому випадку((
  Ответить с цитированием
Старый 02.03.2011, 19:46   #461
softm
 
Адрес: Львів
Возраст: 50
Сообщений: 8,692
Длина: 17480мкм
Диаметр: 34мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от bayk Посмотреть сообщение
МАШИНА ПРОЙШЛА 130 тис.
Сьгодні їздив на стрийську 45а там хлопці хотіли підзаробити сказали що рульова в порядку а звук виходить від бокової подушки мотора і підшипниках в стойках лади я стерпів запитав скільки буде коштувати робота а він за поміняних 2 підшипника 300 грн і подушка ще 80 грн .Я поїхав на інше сто біля нової лінії там нетак як сто а як колібіни сидять подивились пощупала підшипники в порядку подушка була погана поміняв за 50 грн рульова, вони говорять що це вона розбита і так тарабане і пробували затянути сильніше кажуть що вже до упору за ремонт порадили ставити нову ремонт на 2,3 місяці казали у мому випадку((

Не разбирая рулевой указали точно пробег?
НУ что могу сказать ... при такой цене рулевого ... вы попали на деньги.

По сути ... вам надо помощника ... и поменяете сами. Но в первый раз руки изрежете и замучаетесь. Я у себя писал как оно делается ...

Кстати ... тоже надо менять. Держу пару запасных, перебранных. Хорошо, что есть ... цены ...
__________________
Freelancer Chronicles
my diy-diary
softm вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.03.2011, 20:51   #462
bayk
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от softm Посмотреть сообщение
Не разбирая рулевой указали точно пробег?
...
я машину купив з пробігом в 130 тис так розумію по інших проблемах що попередній власник був жадіна тому думаю що рульова в дуже х..р.е стані і їй неробили ремонт а максимум підтягували
  Ответить с цитированием
Старый 05.03.2011, 16:03   #463
bayk
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию Сидіння

народ знаю що для таврію то глупо робити але всеодно цікаво чи хтось обтягував сидіння шкірою, шкірозаміником або чохли під шкіру хтось з таким стикався ??? якщо щось знаєте розкажіть пліз
  Ответить с цитированием
Старый 09.03.2011, 17:27   #464
Kropa
Очень давно не заходил
 
Адрес: Львів
Сообщений: 434
Машина: Славка
Длина: 2060мкм
Диаметр: 0мм
Отправить сообщение для Kropa с помощью ICQ
По умолчанию

Обтягування сидінь таврії шкірою нічим не відрізняється від обтягування сидінь БМВ .
До речі на стареньких тавріях бачив стокові сідушки обтянуті чорним дермантином.
Kropa вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.03.2011, 18:12   #465
bayk
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Kropa Посмотреть сообщение
До речі на стареньких тавріях бачив стокові сідушки обтянуті чорним дермантином.
бачив таке і знайшов сидіння таврії вже обтягнуті шкірою ціна 800гривень за 1 сидіння
  Ответить с цитированием
Старый 10.03.2011, 15:57   #466
KIT
Гость
 
Сообщений: n/a
Смех

Цитата:
Сообщение от Kropa Посмотреть сообщение
Обтягування сидінь таврії шкірою нічим не відрізняється від обтягування сидінь БМВ .
До речі на стареньких тавріях бачив стокові сідушки обтянуті чорним дермантином.
Мої стоково обтягнені коричневим =) Але зверху всерівно чохли, бо холодні вони і покоцані життям...
  Ответить с цитированием
Старый 10.03.2011, 15:59   #467
KIT
Гость
 
Сообщений: n/a
Стрелка

Цитата:
Сообщение от bayk Посмотреть сообщение
бачив таке і знайшов сидіння таврії вже обтягнуті шкірою ціна 800гривень за 1 сидіння
В Олега в Зимній воді - (літом правда бачив) за 800 можна було купити 2 іномарівські сидіння з уже (!) навареними кріпленнями під таврію. Звісно не шкіряні..
  Ответить с цитированием
Старый 13.03.2011, 00:58   #468
bayk
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

Як оприділити чи потрібен моїй коробці передач ремонт?
При переключені передач деколи невтикається передача мушу з другого разу включати першу на ходу при швидкості 10 км не включаю а силою просто запихаю третя передача і всі остальні при включені дають хрускіт чути що шестерні попали невтакт і коли вмикаю першу передачу зцеплення іде не плавне а з стукотом і різким дьоржком в перід кароче я в шоке
Що порадите можливо вже і зцеплення іде спати і коробка ?
Сам іжджу акуратно почались проблеми деси за два тижня після покупки авто і дойшли до такої стадії ?????
Умудряюсь якось їздити і нерви від ізди збираю в коробочку
  Ответить с цитированием
Старый 13.03.2011, 21:10   #469
Voldemar
 
Voldemar
 
Адрес: Львов
Возраст: 38
Сообщений: 135
Машина: Yellow 1,9D
Длина: 1340мкм
Диаметр: 0мм
Отправить сообщение для Voldemar с помощью ICQ Отправить сообщение для Voldemar с помощью Skype™
По умолчанию

bayk, расставте запятые в написаном вами, ато перечитывать по два раза неохота и распишите попорядку чё там к чему
первую почти в любой таврии пока она движется трудно включить, надо сделать перегазовку небольшую, тогда лёгким движением она включается
если дёргается при трогании значит демпферные пружины здохли
гляньте или сцепление правильно отрегулировано
и вообще, лечить по фотографии трудновато, это всё лучше вживую увидеть и услышать

Последний раз редактировалось Voldemar; 13.03.2011 в 21:15. Причина: ошибка
Voldemar вне форума   Ответить с цитированием
Старый 14.03.2011, 01:18   #470
bayk
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

ну з першою передачею я вже зрозумів шо там хвороба таврій ,а сцеплення відрегулював як написано в книзі щоб був вільний хід на 2 см незнаю дьоргає далі, переважно при ранішньому прогрівані все ок сідаю виїжаю з подвіря проїжаю 10 км і починається на світлофорах і пробках коли доводиться повністю зупинити автомобіль включаю першу і плавно трогаю в перід і тоді відчуваю здьоргування і стук їздити можна но неприємно
  Ответить с цитированием
Старый 14.03.2011, 14:52   #471
AndRyuhA
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

все-таки не правильно отрегулировано сцепление. если сам не знаешь, то поедь к мастеру. ну или нужно учиться ездить.
  Ответить с цитированием
Старый 14.03.2011, 18:12   #472
KIT
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

как по мне - по педали можно почувствовать когда ловит, а когда уже нет.
можно просто попробовать подкрутить/ослабить.
  Ответить с цитированием
Старый 14.03.2011, 23:51   #473
bayk
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

Блін як так може буть я в шоці сьогодні наїздив 70 км перед виїздом стрілочка баку стояла рівно на червоній зоні авто стояло на рівній дорозі залив 10 літрів а92 бензину і після 70 км дороги по місту бе заторів і дуже коротких світлофорах машина зїла більше чим залив стрілка стоїть нижче червоної зони лампа бензину світиться як так може бути шо порадите зробити ( облити і спалити?? )))) чи в когось також таке було що робити до майстра маю мало бажання їхати він хамло рідкісне я йому кажу шо розхід захмарний а він неможе такого бути ...
  Ответить с цитированием
Старый 15.03.2011, 01:59   #474
KIT
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

перше - пеервірити чи бреше у тебе датчик. для цього найпростіше але найдорожче - заправити повний бак (до відстрілу пістолета) і прохіти хоч 50 км. процедуру повторити - на колонці буде показано скільки конкретно схавало бензи. вирахуєш розхід. Дешевший але гєморніший метод - бавитись з датчиком і дивитись як працює.
  Ответить с цитированием
Старый 16.03.2011, 17:23   #475
Kropa
Очень давно не заходил
 
Адрес: Львів
Сообщений: 434
Машина: Славка
Длина: 2060мкм
Диаметр: 0мм
Отправить сообщение для Kropa с помощью ICQ
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от bayk Посмотреть сообщение
Блін як так може буть я в шоці сьогодні наїздив 70 км перед виїздом стрілочка баку стояла рівно на червоній зоні авто стояло на рівній дорозі залив 10 літрів а92 бензину і після 70 км дороги по місту бе заторів і дуже коротких світлофорах машина зїла більше чим залив стрілка стоїть нижче червоної зони лампа бензину світиться як так може бути шо порадите зробити ( облити і спалити?? )))) чи в когось також таке було що робити до майстра маю мало бажання їхати він хамло рідкісне я йому кажу шо розхід захмарний а він неможе такого бути ...
Казнитьнелязяпомиловать. Ставте будь-ласка крапки і коми!

У Вас Карб чи Інжектор? Думаю було б непогано заїхати до відповідного спеца.

Последний раз редактировалось Kropa; 16.03.2011 в 17:33.
Kropa вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Метки
запорожские флудерасты, ЗАПОРЫЖЖЯ СЭРЭ!!!, Зі Львова я ані на крок, Миша - сын криса, Тільку ві Львові, Членіна зняли, школота без присмотра

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 21:24. Часовой пояс GMT +3.


Перевод: zCarot Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.