ТАВРОФОРУМ

Вернуться   ТавроФорум > Тавроклуб > Регионы > Львiв

Ответ
 
Опции темы Поиск в этой теме Опции просмотра
Старый 18.09.2009, 18:25   #76
softm
 
Адрес: Львів
Возраст: 50
Сообщений: 8,692
Длина: 17480мкм
Диаметр: 35мм
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Чорно-біле ЛЬВІВ

Цитата:
Сообщение от Dmytro
хто порадить де виставити кути встановлення коліс, розвал та сходження? і скільки це коштує?
На любом СТО со стендом р/с.
__________________
Freelancer Chronicles
my diy-diary
softm вне форума   Ответить с цитированием
Старый 21.09.2009, 10:50   #77
Kropa
Очень давно не заходил
 
Адрес: Львів
Сообщений: 434
Машина: Славка
Длина: 2060мкм
Диаметр: 0мм
Отправить сообщение для Kropa с помощью ICQ
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Чорно-біле ЛЬВІВ

Цитата:
Сообщение от softm
Цитата:
Сообщение от Dmytro
хто порадить де виставити кути встановлення коліс, розвал та сходження? і скільки це коштує?
На любом СТО со стендом р/с.
+1 Стенд є на кожному трохи більшому СТО, крім того є багато які тільки цим і займаються, на них зазвичай великими буквами це пишуть.
Я робив на Пластику, вроді нічого, нармально.
Kropa вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.09.2009, 17:14   #78
Oлег
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Чорно-біле ЛЬВІВ

Десь приблизно на 12800 км пробігу почало щось скрипіти і пищати в зоні задніх коліс. Піддомкратив по черзі правий і лівий бік і виявив, що заднє ліве колесо дуже туго крутиться і, зробивши 3-4 оберти просто клинить. Подзвонив на Радар-Сервіс (той, що в кінці Стрийської), так як машину купував в них, і місяць тому ТО-1 проходив теж в них. Змогли записати на прийом тільки "на післязавтра"... Ну що ж... День без машини... Це просто жах... До хорошого звикається швидко... Нагадав собі, як "класно" їздити на маршрутках, і що таке, коли ввечері болять ноги... На наступний день, включивши аварійку, виїхав в 8-00 до них (був записаний на 8-30). Їхав не більше 30-35км.год попри самий правий край дороги, щоб нікому не заважати. На Зеленій був обфафаканий і підрізаний маршруткою, біля автобусного заводу ДАЇшники довго проводжали сумним поглядом (дивно... навіть не захотіли зупинити), після чого декілька разів клинило колесо, і звуки ставали все сильнішими.... Доплентався на СТО десь на 9-00... Прийняли відразу... Я пішов в їхнє кафе, звідки через вікно видно весь процес . Загнали на підйомник, покрутили колесо, посміялись, зняли колесо, ще раз всі гуртом посміялись, після його звалили крутити гайки в інших машинах.... Пройшло пів години... машина як висіла, так і висить, ніхто нічого не робить.... Підійшов до їхнього "майстра-приймальника", запитавши що з машиною. Попросив зачекати, поки ще "все вияснюється"... Потім сказав йти до гарантійщиків, так як посипались два підшипника ступиці (якщо я правильно памятаю). В гарантії вже були в курсі справи і чекали на мене. З порогу заявили, що підшипники під гарантію не попадають і ремонт буде платним. Попросив показати, де таке написано в сервісній книжці... З’їхали на те, що підшипники вийли з ладу через те, що були перетягнуті на СТО місяць тому під час проходження ТО-1, і сказали йти до начальника СТО і вибивати з нього безкоштовний ремонт.. спустився... знайшов... Він звичайно ж почав все заперечувати, посилаючись на те, що "то такі хєрові підшипники зараз роблять" і хай гарантія міняє. Пішов знову до гарантійщиків, які заявили щоб той написав це офіційно. Замучившись бігати між ними посередником, пішов шукати їхнього директора, який виявився жінкою В 11-00 на роботі її ще не було, заступника теж. Знайшов їхнього юриста, який уважно все вислухав і запропонував написати скаргу, описавши всю ситуацію. Залишив мене самого, а сам побіг вияснювати ситуацію... Дописуючи скаргу, побачив його в дверях вже з зовсім іншим виразом обличчя.... " А Ви знаєте, у вас там на лівому крилі над колесом є потерість. Ми вже можемо вам відмовити, зараз будемо робити фотки, і докладати до справи, і на платний ремонт". Питаю, як можуть від потертості на крилі посипатись підшипники в колесі? Каже, що їм цього достатньо і більше слухати не хоче. Кажу, ОК, пишіть офіцінй відмову, фоткайте собі там що хочете, пишіть що потерте крило стало причиною виходу з ладу підшипників, і я тоді заплачу (підшипники 93 грн., з роботою десь до 150 грн. загалом виходило), так як машину треба вже і сьогодні. Сказав все, що думаю про їхню кантору, і сказав, що, чого б це мені не коштувало виб’ю з них ці гроші назад... Скаргу зареєстрували, дали мені копію... Відмову писати заморозились... Попросили зачекати в кафе ще трошки, піся чого покликали знову до гарантійщиків. Написав заяву на гарантійну заміну підшипників... ще пів години... знову бігали, щось вияснювали... Сварились між собою... В результаті відпустили десь під обід, зробивши все безкоштовно...
Отаке... :roll:
Бажання їздити до них на планові ТО і підтримувати гарантію пропало. Хоча, хто зна... час покаже.
  Ответить с цитированием
Старый 27.09.2009, 18:39   #79
afa14
 
afa14
 
Адрес: мicто Лева
Возраст: 50
Сообщений: 21,343
Длина: 497100мкм
Диаметр: 61мм
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Чорно-біле ЛЬВІВ

За то они теперь тебя запомнили а ступичные подшипники таки гарантийный случай. а гарантии таки могут лишить если авто побывало в ДТП.
__________________
то не наші єноти! (с) М.Щур


горяча ліния СБУ 0800501482
afa14 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 28.09.2009, 09:11   #80
softm
 
Адрес: Львів
Возраст: 50
Сообщений: 8,692
Длина: 17480мкм
Диаметр: 35мм
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Чорно-біле Л

Цитата:
Сообщение от Oлег
Бажання їздити до них на планові ТО і підтримувати гарантію пропало. Хоча, хто зна... час покаже
Доктор Зло правду говорит, - изнасиловав один раз, теперь ты будешь как лучший гость
Однако рекомендую вывесть колесо и проверить насколько оно крутится.
Проверить стояночный тормоз, проверить или - не начало звенеть.
Хоть задняя ступица "Таврии-" проще простого, но можно и ее, криво собрать.
Кроме того - с 90%-й вероятностью можно утверждать, что обоймы подшипников - никто не менял.
__________________
Freelancer Chronicles
my diy-diary
softm вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.09.2009, 11:42   #81
Oлег
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Чорно-біле Л

Цитата:
Сообщение от softm

Однако рекомендую вывесть колесо и проверить насколько оно крутится.
Проверить стояночный тормоз, проверить или - не начало звенеть.
Пройшов тиждень. Під час руху звуків ніяких. Якщо знову припідняти і покрутити, то чути ледь помітне періодичне тертя, "чирк-чирк-чирк" :? Але крутиться ніби-то непогано (довго).
Дзвеніло на ямах якраз до цього випадку з підшипниками, почалось ще десь до 10 тис. км.. Зараз не чути. Хтось мені говорив, що це не страшно і на ходові якості не впливає... :?
Ручник як тримав, ідеально, так і тримає... Під будь-які підйоми, які можна зустріти на львівських дорогах
  Ответить с цитированием
Старый 30.09.2009, 11:52   #82
Oleг
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Чорно-біле Л

Цитата:
Сообщение от Oлег
Хтось мені говорив, що це не страшно і на ходові якості не впливає... :?
Впливає виключно на психіку... я поки незнав в чому справа, постійно перескладував інструменти, думав то вони так дзеленькочуть, потім коли ближче ознайомився з Таврією, при заміні колодок, на планки повдівав куски бензошланга... і всьо.
  Ответить с цитированием
Старый 13.11.2009, 21:48   #83
rabbit
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию Re: Чорно-бі

В связи с недавним ДТП хочу поднять тему покраски.Где сделать,но желательно так чтоб потом не найти там 2 см шпаклевки.Кстати почти столько я нашел после ремонта у Олега.Когда отпала шпаклевка я аж офигел!!! Вместо того чтоб поставить латку, зашлифовать зашпаклевать и закрасить, просто залепили шпаклевкой и закрасили.Завтра сфоткаю,покажу.
  Ответить с цитированием
Старый 14.11.2009, 00:01   #84
afa14
 
afa14
 
Адрес: мicто Лева
Возраст: 50
Сообщений: 21,343
Длина: 497100мкм
Диаметр: 61мм
По умолчанию Re: Re: Чорно-бі

Пробуйте на шевченко в районе рясне2 СТО худай.
Ну или заедте на ул.Буйка,2 ТОВ автосервис. Там надо найти Толика и уговорить его взять в работу
если есть бабки - вэлкам на пежо сервис
__________________
то не наші єноти! (с) М.Щур


горяча ліния СБУ 0800501482
afa14 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.11.2009, 22:38   #85
rabbit
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию Re: Re: Re: Чорно-бі

Нашел мастера сварщика на ул.Луганской. Сегодня ездил к нему домой чтоб посмотрел. Оценил работу в 600 грн. Это замена порога (фальшборт), часть заднего крыла (арка) и разная мелочовка. Кстати, Олег с Зимной Воды оценил работу в 400грн за порог и 400 за арку.Будут результаты сварки сделаю отчет!
  Ответить с цитированием
Старый 23.11.2009, 14:51   #86
Kropa
Очень давно не заходил
 
Адрес: Львів
Сообщений: 434
Машина: Славка
Длина: 2060мкм
Диаметр: 0мм
Отправить сообщение для Kropa с помощью ICQ
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Чорно-бі

600 грн тільки зварка? чи разом з шпаклюванням покраскою?
Kropa вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.11.2009, 15:59   #87
softm
 
Адрес: Львів
Возраст: 50
Сообщений: 8,692
Длина: 17480мкм
Диаметр: 35мм
По умолчанию Re: Re: Re: Чорно-бі

Цитата:
Сообщение от rabit
Нашел мастера сварщика на ул.Луганской. Сегодня ездил к нему домой чтоб посмотрел. Оценил работу в 600 грн. Это замена порога (фальшборт), часть заднего крыла (арка) и разная мелочовка. Кстати, Олег с Зимной Воды оценил работу в 400грн за порог и 400 за арку.Будут результаты сварки сделаю отчет!
Рабит, а шо у вас нельзя сварку-болгарку влючать? Типа начальство забанит, сразу?
__________________
Freelancer Chronicles
my diy-diary
softm вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.11.2009, 20:44   #88
rabbit
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Чорно-бі

1)Я не рабит, ,я ребит
2)600грн это только сварка. на счет покраски все еще ищу.
3)Сварку-болгарку-то включать можно,но некому. Вырезать дело не хитрое,а вот приварить никто не шарит ,в смысле не варит.
  Ответить с цитированием
Старый 23.11.2009, 21:35   #89
softm
 
Адрес: Львів
Возраст: 50
Сообщений: 8,692
Длина: 17480мкм
Диаметр: 35мм
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Чорно-бі

Цитата:
Сообщение от rabbit
1)Я не рабит, ,я ребит
2)600грн это только сварка. на счет покраски все еще ищу.
3)Сварку-болгарку-то включать можно,но некому. Вырезать дело не хитрое,а вот приварить никто не шарит ,в смысле не варит.
Рэбит, ты жжешъ. Как задний мост поменять - руки есть, а как полметра сварки сделать и зашлифовать - так нету. Копец.
__________________
Freelancer Chronicles
my diy-diary
softm вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.11.2009, 21:39   #90
rabbit
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Чорно-бі

так что там заднего моста? замена заняла 40-45 мин.Если б не заминка с трубками можна и быстрее!!!
  Ответить с цитированием
Старый 16.12.2009, 12:05   #91
Bond-1
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Чорно-бі

привіт! прочитавши вище напиписане пропоную сервіс на Пасічній 127.а
перед "роладою" є вулканізація туда і заїзджати на гаражі перші 2 бокси!
для всіх напишу перелік цін на роботу: замю шарової -15 грн. заміна масла -15 грн. діагностика -15 грн. заміна балки- 130 грн.
якшо в когось є якісь питання звертайтесь!
там же і працюю :roll: а на ваш сайт наткнувся випадково бо сам маю таврію і це перше шо вибив гугл)
  Ответить с цитированием
Старый 16.12.2009, 13:56   #92
softm
 
Адрес: Львів
Возраст: 50
Сообщений: 8,692
Длина: 17480мкм
Диаметр: 35мм
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Чорно-бі

Цитата:
Сообщение от Bond-1
привіт! прочитавши вище напиписане пропоную сервіс на Пасічній 127.а
перед "роладою" є вулканізація туда і заїзджати на гаражі перші 2 бокси!
для всіх напишу перелік цін на роботу: замю шарової -15 грн. заміна масла -15 грн. діагностика -15 грн. заміна балки- 130 грн.
якшо в когось є якісь питання звертайтесь!
там же і працюю :roll: а на ваш сайт наткнувся випадково бо сам маю таврію і це перше шо вибив гугл)

Тут отзывы пишут, про СТО. ТО есть если кто поедет, вы шото поменяете и человек доволен будет или не очень. Для рекламы есть - реклама. Продублируйте ваше сообщение, вместе с ссылкой на Яндекс-карту и телефонами, туда.
__________________
Freelancer Chronicles
my diy-diary
softm вне форума   Ответить с цитированием
Старый 21.12.2009, 11:53   #93
Kropa
Очень давно не заходил
 
Адрес: Львів
Сообщений: 434
Машина: Славка
Длина: 2060мкм
Диаметр: 0мм
Отправить сообщение для Kropa с помощью ICQ
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Чорно-бі

Народ, підкажіть де можуть нормально подивитись до трамбльора та виставити запалювання - були проблеми 2 місяці тому, ніби зробили в Олега в Зимній Воді, зараз знову проблеми. Ну і трохи лякає те, що запалювання він виставляв по звуку двигуна, а як же там по міткам, по стробоскопу? Чи я щось не так розумію..?
Kropa вне форума   Ответить с цитированием
Старый 21.12.2009, 13:19   #94
softm
 
Адрес: Львів
Возраст: 50
Сообщений: 8,692
Длина: 17480мкм
Диаметр: 35мм
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Чорно-бі

Цитата:
Сообщение от Kropa
були проблеми 2 місяці тому, ніби зробили в Олега в Зимній Воді
Стропоскопы и прочая физика, хороша в теории.
По ней можно выставить только что-то гдето приблизительно.
А нормально - исключительно в движении на 3-й передаче, при 60км/ч, нажать дроссель в пол, уловить детонацию, посчитать кол-во секунд пока она есть. Если более 2-х сек., - отмечаем начальное положение трамплера. Крутим его в одну сторону. Еще один заезд. Период увеличился? Крутим назад, от начального положения, в другую сторону. Еще заезд. Добились детонации в 2-3 секунды? Далее она исчезает и идет разгон? Все, больше не надо трогать, ну и оба винта трамплера стоит закрутить.

Насчет меток, есть мнение, которое я не поддерживаю, что они условны, одна туда-сюда. В моей ацкой машине - одна туда/сюда - и машина безбожно тупая, динамика разгона вообще никакая, без приборов видно. Насколько чувствуется, "только по дросселю", уже и не помню, только один раз сделал такую ошибку. Может Олег и чувствует.

Стенд на трамплер - не видел во Львове. Хотя говоря, шо в Одессе они еще есть.

ПС. Говорят бензин, группа "приват", безбожно бадяжит и продает под маркой КБ-95. Компонент Бензина 95. что значит. А не А95. Насколько правда, не знаю. Спросите у знакомого директора бензоколонки.
__________________
Freelancer Chronicles
my diy-diary
softm вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.01.2010, 21:34   #95
Oлег
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Чорно-бі

І знову Радар-Сервіс
Після випадку з підшипниками (див. вище), на 13 тис. км. мій батько зовсім випадково помітив майже повністю розкручену гайку рульової тяги з правої сторони :shock: - під час їзди я декілька разів на поворотах відчував, що машина якось веде себе непередбачувано, але щоразу списував це на ями або бруківку... Затягнули самі, вдома. Проїздила ще 7 тис., жодних проблем. Гайка сама не розкрутилась, значить на ТО1 на Радарі навіть не дивились в її сторону... дуже жаль. Знову розчарування (так само до 10 тис. км. самі усували підтікання в системі охолодення і докручували за ними гайки). Якраз зараз підходять 20 тис. км. і бажання їхати до них зовсім пропало. ТО2 вирішили робити власними силами. В батька більше 20 років досвіду кручення гайок в автомобілях і колись була стара Таврія, які він сам перебрав всю як конструктор... Більш ніж впевнений, що він зробить все добре і на совість. До цього часу стримувала тільки гарантія... Але машина в даний момент почувається добре і сенсу їздити до них я більше не бачу. Все-таки, від технічного стану моєї машини залежить моє життя, і довіряти його тим халтурщикам я більше не хочу.
Розвал\сходження на Славуті вони робити не можуть, кузовні роботи теж... діагностувати інжектор теж не вміють.... стукіт в рульовому "не виявлено" (потім вдома самі знову дотягували)... Одним словом, прощай Радар-Сервіс, більше я до вас не поїду.
  Ответить с цитированием
Старый 08.01.2010, 22:07   #96
softm
 
Адрес: Львів
Возраст: 50
Сообщений: 8,692
Длина: 17480мкм
Диаметр: 35мм
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Чорно-бі

Цитата:
Сообщение от Oлег
І знову Радар-Сервіс
Після випадку з підшипниками (див. вище), на 13 тис. км. мій батько зовсім випадково помітив майже повністю розкручену гайку рульової тяги з правої сторони :shock: - під час їзди я декілька разів на поворотах відчував, що машина якось веде себе непередбачувано, але щоразу списував це на ями або бруківку... Затягнули самі, вдома. Проїздила ще 7 тис., жодних проблем. Гайка сама не розкрутилась, значить на ТО1 на Радарі навіть не дивились в її сторону... дуже жаль. Знову розчарування (так само до 10 тис. км. самі усували підтікання в системі охолодення і докручували за ними гайки). Якраз зараз підходять 20 тис. км. і бажання їхати до них зовсім пропало. ТО2 вирішили робити власними силами. В батька більше 20 років досвіду кручення гайок в автомобілях і колись була стара Таврія, які він сам перебрав всю як конструктор... Більш ніж впевнений, що він зробить все добре і на совість. До цього часу стримувала тільки гарантія... Але машина в даний момент почувається добре і сенсу їздити до них я більше не бачу. Все-таки, від технічного стану моєї машини залежить моє життя, і довіряти його тим халтурщикам я більше не хочу.
Розвал\сходження на Славуті вони робити не можуть, кузовні роботи теж... діагностувати інжектор теж не вміють.... стукіт в рульовому "не виявлено" (потім вдома самі знову дотягували)... Одним словом, прощай Радар-Сервіс, більше я до вас не поїду.

Так можно и убиться.
Гайка там _сама_ раскрутиться не может.
Поставьте туда шпильку, как полагается.
Если не найдете нужного размера, сделайте сами, из стальной проволоки
__________________
Freelancer Chronicles
my diy-diary
softm вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.01.2010, 22:34   #97
Oлег
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Чорно-бі

Цитата:
Сообщение от softm
Так можно и убиться.
Гайка там _сама_ раскрутиться не может.
Поставьте туда шпильку, как полагается.
Если не найдете нужного размера, сделайте сами, из стальной проволоки
Я, можливо, неправильно висловився :oops: Якщо по "Таврокамасутрі", то права контргайка, або права стяжка (яка з них, я вже не памятаю). На малюнку під 2 і 3 номером.
http://zaz-tavria.chat.ru/images/rul.gif
  Ответить с цитированием
Старый 08.01.2010, 23:22   #98
softm
 
Адрес: Львів
Возраст: 50
Сообщений: 8,692
Длина: 17480мкм
Диаметр: 35мм
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Чорно-бі

Цитата:
Сообщение от Oлег
Я, можливо, неправильно висловився :oops: Якщо по "Таврокамасутрі", то права контргайка, або права стяжка (яка з них, я вже не памятаю). На малюнку під 2 і 3 номером.
http://zaz-tavria.chat.ru/images/rul.gif
Помню, я эту контргайку с сильными словами раскручивал ... Вам шо меняли наконечник?
__________________
Freelancer Chronicles
my diy-diary
softm вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.01.2010, 00:58   #99
Oлег
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Чорно-бі

Мені там взагаі нічого ніколи не міняли, але гайка була майже повністю відкручена (один виток лишався)... Могла сама?
  Ответить с цитированием
Старый 09.01.2010, 02:44   #100
softm
 
Адрес: Львів
Возраст: 50
Сообщений: 8,692
Длина: 17480мкм
Диаметр: 35мм
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Чорно-бі

Цитата:
Сообщение от Oлег
Мені там взагаі нічого ніколи не міняли, але гайка була майже повністю відкручена (один виток лишався)... Могла сама?
Смотрим мануал Фучаджи. 36-50НМ. (стр79).
Как думаешь, могло "само" открутиться при таком усилии?
__________________
Freelancer Chronicles
my diy-diary
softm вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 16:35. Часовой пояс GMT +3.


Перевод: zCarot Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.