ТАВРОФОРУМ

Вернуться   ТавроФорум > Не автомобильные темы > Решение бытовых проблем

Решение бытовых проблем Не вся жизнь в машине. Иногда что-то и дома сделать нужно.

Ответ
 
Опции темы Поиск в этой теме Опции просмотра
Старый 31.05.2022, 22:33   #1
_basil_
 
_basil_
 
Адрес: Чернігівська обл.
Возраст: 56
Сообщений: 5,247
Машина: Ford Fusion 1,4 2010
Длина: 188420мкм
Диаметр: 41мм
По умолчанию e-Helth etc

Всім привіт.
А є у нас тут хтось, хто розуміє, що треба робити в лікарні при косяках в заведенні в систему?
На мій телефон завели дружину. І мене теж. Тобто, у сімейного лікаря, при перегляді моїх даних - мій телефон. І при перегляді даних дружини - теж мій телефон. Якісь маніпуляції медсестра зробила, СМСки отримали, показує - у дружини вже правильний номер. Але блжд в мобільному додатку на мій номер - картка дружини. Підтримка відправляє в лікарню. В лікарні - "а ми хз, ми не кампутершики, ми зробили і більш нічо не знаєм".
Поставив собі Medcard24, чи якось так. О, завівся на свій номер, все норм, але для перегляду призначень/відвідувань/історії і т.д. - пройди верифікацію в лікарні. В лікарні - див. вище.

Якийсь пздць і люто бісить ця жіжіталізація.
Може хтось розказати мені, щоб я зміг розказати лікарю, щоб той зробив те, що треба зробити, щоб все робилось правильно?
_basil_ вне форума   Ответить с цитированием
Старый 01.06.2022, 20:46   #2
deivan
 
deivan
 
Адрес: Dnipro
Возраст: 47
Сообщений: 1,495
Машина: GetmanCar
Длина: 8530мкм
Диаметр: 31мм
По умолчанию

питання складне, медикам дали вудочку, але рибу ловити не навчили..
треба якось через саппорт достукатись до розробників, саме медики не допоможуть бо вони досі від компутера тікають та хрестяться
deivan вне форума   Ответить с цитированием
Старый 01.06.2022, 22:50   #3
_basil_
 
_basil_
 
Адрес: Чернігівська обл.
Возраст: 56
Сообщений: 5,247
Машина: Ford Fusion 1,4 2010
Длина: 188420мкм
Диаметр: 41мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от deivan Посмотреть сообщение
питання складне, медикам дали вудочку, але рибу ловити не навчили..
треба якось через саппорт достукатись до розробників, саме медики не допоможуть бо вони досі від компутера тікають та хрестяться
До сапорту e-Helth достукався (ще до війни). Вони тіпа в цьому мені допомогти "ну ніяк". Тілько в лікарні. Чесн кажучи, з одного боку - розумію, захист персональних даних, що можуть бути чутливими, якщо хтось не той отримає доступ. Але з іншого - "ну йоп його мат" - ну можна до банк ай ді прив'язатись, через дію щось замутити - є ж сервіси, які тебе верифікують. Брат в Литві від ковіда ширявся, серт треба було самому з аналогічного персонального мед.кабінету вигрузити. Зайшов через інет, через якийсь урядовий сайт, на ньому авторизувався через банк, потрапив в той "кабінет", та й всьо. При тому, що на половині сторінок доводилось користуватись перекладом від гугла.
А тут блжд "шпигунські ігри" - пошта верифікована, бо на неї посилання для підтвердження прислали, а телефон - ні, бо тупо СМСкою не катить, якщо лікар на власні очі не бачить, що СМСка прийшла на той телефон, що у тебе в кармані?
_basil_ вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 00:42. Часовой пояс GMT +3.


Перевод: zCarot Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.