ТАВРОФОРУМ

Вернуться   ТавроФорум > Тавроклуб > Тавросайт > Предупреждения и баны

Предупреждения и баны Обсуждения выданных наказаний, бессмысленные и беспощадные

 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 25.12.2022, 18:11   #1
Тильберт
бандерівець
 
Тильберт
 
Адрес: м. Ірпінь
Сообщений: 13,391
Машина: Land Rover Discovery 1. 2,5 TDi
Диаметр: 43мм
По умолчанию Нарушение пользователю Zaz 968 1975: яп за такое бессрочно банил! (c) Бука

Сообщение: Запрет русского языка в школах
Пользователь: Zaz 968 1975
Нарушение: яп за такое бессрочно банил! (c) Бука
Баллов: 11

Примечание администрации:
Сообщение для пользователя:
Оригинал сообщения:
Цитата:
Цитата:
Сообщение от GidraM Посмотреть сообщение
Ні, не згоден. Навчання (взагалі спілкування в закладах), починаючи з дитсадка, повинно бути виключно на українській мові. Виключно! Плавно, але реально до цього треба переходити. Рік-два,як ти сам і казав, для цього цілком достатньо.
Телевізор, радіо (якщо не якісь місцеві, регіональні), книги - все українською.
Фішка в чому? Не потрібно заставляти розмовляти на мові (а ми реально були на грані втрати мовної ідентичності),але потрібно створювати мовне середовище навколо особи. І хай ті кому за сорок не виправляться, але вже їх потомки будуть більш україномовними. І далі в прогресії. Відновлення ідентичності процес не одного року, навіть не одного десятку.
Нацмени. Закон дозволяє вивчати рідну (по крові) мову. В чому проблема?
Хочеш знати свою мову, історію- вчи, а не займайся маніпуляціями з підміною понять. Бо ми всі,тут в Україні, спершу українці,а вже потім татари, руські,румуни,... І я вважаю,що кримським татарам не варто робити якихось преференцій в цьому питанні. Це загравання,це не правильно.
До речі,згідно нового закону,школи теж набувають певної автономізації.І хто їм заборонить вводити факультативи з вивчання рідної мови,історії. Взагалі це можна зробити однією із фішок в конкуруванні (а воно є і буде) шкіл.
САмосвідомість не спрацює. Не спрацює! Тільки законодавчі рамки з контролем. Так,певний примус,але по іншому не вийде. Совок постарався, а виправляти все це треба.Плавно,але цілеспрямовано.
Нравится вам жидобандеровский язик разговаривайте, а не надо тут рассказывать что и как должно быть я украенский не изучал, не изучаю и не буду изучать, для меня родной русский и своих детей тоже буду учить русскому, и окраина это не исторически сложившееся государство чтобы был единый язык для всех, если вы против, изучайте историю
Тильберт вне форума   Ответить с цитированием
 

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 14:05. Часовой пояс GMT +3.


Перевод: zCarot Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.